Okunma

Android Market Büyümeyi Sürdürüyor


25 Ekim 2010 Pazartesi 20:16
Android Market Büyümeyi Sürdürüyor

Google’ın, mobil platformdaki temsilcisi Android, uygulama platformu Android Market ile de başarısına başarı katmaya devam ediyor. Apple’ın App Store‘una karşılık mobil kullanıcılarına hizmet veren Android Market, bugün itibariyle önemli bir sayıya ulaşmış bulunuyor.

 

 

Android geliştiricileri, AndroidDev adlı Twitter hesapları üzerinden, bugün itibariyle Android Market bünyesinde tam 100.000 (Yüz bin) uygulama yer aldığını açıkladı. 250.000’den fazla uygulama barındıran Apple‘ın App Store’una en fazla yaklaşan platform olmayı başaran Android Market, önümüzdeki yıllarda App Store’u yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

:: Android Market’in App Store’u yakalayacağını düşünüyor musunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Market Büyümeyi Sürdürüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Market Büyümeyi Sürdürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Market Büyümeyi Sürdürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "