Okunma

Android Market Hızla Büyüyor


14 Eylül 2009 Pazartesi 03:40
Android Market Hızla Büyüyor

Android Market’te yer alan uygulamaları başarılı bir şekilde takip eden AndroLib, Google’ın popülaritesi hızla artan mobil işletim sistemi için geliştirilen uygulama sayısının 10 bini aştığını(şu an 10.481) duyurdu. Android platformunun ne denli çabuk benimsendiğinin göstergesi olan bu sayı, aynı zamanda Google’ın “her türlü” uygulamayı kabul etmesinin de meyvesi olarak görülüyor.

Rakipler Ne Durumda?

Apple’ın App Store mağazasında 76 binin üzerinde uygulama bulunuyor. Microsoft’un yakında yayınlayacağı Windows Marketplace for Mobile adlı mobil uygulama mağazasında ise ücretsiz uygulamalar için bile sayıdan çok kaliteye yoğunlaşılacak. Bakalım rakipleri kadar ince eleyip sık dokumayan Google’ın başı, Android Market ile ileride ağrıyacak mı.

:: Sizce en başarılı mobil mağaza hangisi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Market Hızla Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Market Hızla Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Market Hızla Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "