Okunma

Android Mesajlar için önemli güncelleme!


29 Aralık 2018 Cumartesi 12:30
Android Mesajlar için önemli güncelleme!

Saf Android kullanan cihazlarda varsayılan olarak kullanılan ve Google tarafından yapılmış olan Android Mesajlar uygulaması için kullanıcıları sevindirecek bir özellik geliyor. Artık Android mesajlar spam mesajları otomatik olarak engelleyecek.

Android Mesajlar spam koruması özelliği alıyor

Google, kullanıcıların uzun süredir beklediği spam koruması özelliğini yeni güncelleme ile sunmaya başladı. Geçtiğimiz ay, 3.4 sürümlü uygulamanın kodları arasında keşfedilen özellik, sonunda hazır.

İstenmeyen mesajları engellemek veya gizlemek için, çeşitli üçüncü parti uygulamalar kullanmak zorunda kalan kullanıcılar, yeni gelecek özellik ile ekstra olarak uygulama yüklemek zorunda kalmayacaklar.

Android Mesajlar Spam

Daha önce, mesaj size ulaştıktan sonra, kendiniz seçmeniz dahilinde o numaradan gelecek mesajları engelleyebilmeniz mevcuttu. Şimdi ise, bu işlem otomatik olarak, siz mesajı görmeden uygulama tarafından yapılacak.

Bu özelliğin çalışabilmesi için, Google sizden bazı yeni izinler de isteyecek. bu izinleri onayladığınız takdirde özelliği kullanabileceksiniz. Fakat Google burada özellikle, mesaj içeriklerinin Google’a hiçbir şekilde gönderilmeyeceğini, kesin olarak belirtmiş.

Uygulamanıza bu özellik geldiyse, uygulama üzerinde ayarlar > gelişmiş sayfasından bu özelliği aktifleştirebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Android Mesajlar için önemli güncelleme!”

  1. Anonim dedi ki:

    İşte bu güzel bir haber, gençler! Daha bu sabah ben de bazı spam mesajlardan şikayet ediyordum. Bazılarından diyorum; çünkü yaralı olanlar da var…

" Android Mesajlar için önemli güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Mesajlar için önemli güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Mesajlar için önemli güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "