Okunma

Merkel Hangi Türk Operatörle Konuşacak?


01 Mart 2011 Salı 10:30
Merkel Hangi Türk Operatörle Konuşacak?

Dünya çapında sayıları giderek artan teknoloji fuarları arasında CeBIT büyük bir önem taşıyor. Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen CeBIT 2011 fuarına bu yıl Türk şirketlerin sponsorluğu damgasını vurdu. Almanya‘ya büyük teknoloji yatırımları getiren Türk şirketleri ülke basını ve yöneticileri tarafından da büyük ilgi gördü.

Fuarın açılışı sırasında Türk standlarını gezen Alman Başbakanı Angela Merkel firmaların projeleri hakkında bilgi aldı. Merkel özellikle Turkcell stantına büyük ilgi gösterdi.

Firmanın genel müdürü Süreyya Ciliv ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım‘la birlikte Alman başbakanı operatörün stantına ufak bir ziyarette bulundu.

Türkiye Ziyaretlerinde Hangi Operatörü Kullanacak?


Merkel firmanın masktoyla kucaklaştı

Almanya‘da Nisan ayında hizmet vermeye başlayacak olan Turkcell Europe şirketini temsilen hazırlanan altın SIM kartını Süreyya Ciliv’ Merkel’e takdim etti.

Alman başbakanı Türkiye ziyaretleri sırasında yapacağı konuşmalarda Turkcell kullanacağını da basın mensuplarına açıkladı. Firmanın maskotu şeklinde girilmiş görevlilerle el sıkışan Merkel diğer stantlara olan ziyaretlerine devam etti.

:: CeBIT 2011’e damgasını vuran Türk şirketleri sizce bu yatırımlarını diğer fuarlara da yansıtmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Merkel Hangi Türk Operatörle Konuşacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Merkel Hangi Türk Operatörle Konuşacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Merkel Hangi Türk Operatörle Konuşacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "