Okunma

Angry Birds Kılıfları Avea İle İndirimli


07 Temmuz 2011 Perşembe 19:01
Angry Birds Kılıfları Avea İle İndirimli

Ülkemizde hızla yaygınlaşmaya başlayan mobil ödeme sistemi tüketicilere fırsatlar sunmaya devam ediyor. Her gün 1 milyon kişinin satın aldığı en popüler mobil oyun olan Angry Birds‘ün kuşlarını mobil ödemeyle ucuza almak mümkün.

Kampanyanın İçeriği Nedir?

Angry Birds karakterleri şeklinde hazırlanan telefon kılıfları Avea mobil ödeme hizmeti kullananlar özel bir indirimle satılıyor. Normalde, 50.74 lira olarak fiyatlandırılan telefon kılıfları Avea mobil ödeme kullananlara 29.9 liradan satılıyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için bu adrese tıklayabilirsiniz. İndirimli olarak markacadde.com‘dan Angry Birds kılıfı almak için ise bu adrese tıklayabilirsiniz.

:: Kampanyadan faydalanacak mısınız?

http://www.markacadde.com/markalar/angry-birds-58Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Angry Birds Kılıfları Avea İle İndirimli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Angry Birds Kılıfları Avea İle İndirimli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Angry Birds Kılıfları Avea İle İndirimli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "