Ankara, Hosting Festivali için Gün Sayıyor


09 Haziran 2015 Salı 10:00
Ankara, Hosting Festivali için Gün Sayıyor

Ülkemizde son derece geniş bir kitleye hitap eden hosting, veri merkezi, bulut servis sağlayıcıları gibi kesimlere yönelik ilk ve tek organizasyon olan Hosting Festivali, bu Cumartesi başlıyor.

İlk 2014 yılı Haziran ayında İstanbul‘da gerçekleşen Hosting Festivali‘nin ikincisi ise 13 Haziran‘da Ankara Movenpick Hotel‘de gerçekleştirilecek.

ShiftDelete.Net‘in de ana sponsorları arasında bulunduğu etkinlik bu sene daha da genişletilmiş bir içerikle ziyaretçilerini kabul edecek.

Daha da Genişletilmiş Bir İçerik

Ankara‘da yapılacak olan etkinlik, geçtiğimiz sene İstanbul‘da gerçekleştirilen Hosting Festivali‘nin gördüğü yoğun ilgiden dolayı Workshop ve Camp isminde iki farklı çeşitle ve toplam üç versiyon olacak şekilde genişletilmiş durumda. Şu an için Hosting Festivali, Hosting Festivali Workshop ve Hosting Festivali Camp başlıkları altında 3 farklı çeşit, yılda 4 sefer ve 4 farklı şehirde olacak şekilde planlanıyor.

Türkiye‘de hosting sektörü denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Selçuk Saraç‘ın moderasyonunda gerçekleştirilecek olan etkinlikte, sektörün sorunları, bu sorunların çözümüne ilişkin öneriler, güçlenme yolları ve sektördeki firmaların aralarında kuracakları yakın ilişkiler ön planda olacak.

Festivale Yoğun Talep

Sektörün sürekli bir büyüme içerisinde olduğunu belirten Selçuk Saraç, ikincisi düzenlenen Hosting Festivali‘ne ilişkin şunları söyledi:

“Sektöre güçbirliği getirmeye misyon edinmiş Hosting Festivali‘nin ikincisinin gelecek sene yapılmasını planlıyorduk. Fakat ilk Hosting Festivali’nden sonra gelen yoğun istek ve talepler bizleri Hosting Festivali’ni Workshop şeklinde şehir şehir dolaştırmaya yetecek kadar güç ve azim verdi. Bu yolculuğun ilk adımını İzmir’de gerçekleştirdikten sonra Ankara Workshop’uda yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hosting Festivali Ankara Workshop‘da değerli katılımcılarımız ilkine göre daha fazla pratik çalışma şansı bulabilecek, teknik anlamda daha da doyurucu olacak”

Türkiye‘nin dört bir yanından gelen teknolojiseverlerin buluşacağı 2. Hosting Festivali‘nde Selçuk Saraç haricinde, Huzeyfe Önal ve Avukat Sertel Şıracı gibi sektörün önemli isimleri de söz alacak.

:: Ankara’da gerçekleşecek olan Hosting Festivali’ne katılacak mısınız?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ankara, Hosting Festivali için Gün Sayıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ankara, Hosting Festivali için Gün Sayıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ankara, Hosting Festivali için Gün Sayıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  2. 2 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  3. 3 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  4. 4 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  5. 5 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  6. 6 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  8. 8 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  9. 9 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  10. 10 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!