Okunma

Ankara Startup için Geri Sayım!


08 Ocak 2016 Cuma 09:01
Ankara Startup için Geri Sayım!

Girişimcilik dünyasının yapı taşlarından olan Ankara Startup zirvesinin bu sene 9. su düzenlenecek. Önceki yıllarda girişimcilik dünyasına tanıttıkları ile dijital ekonomi alanında öncü etkinliklerden birisi olan zirve bu sene 27-28 Şubat tarihleri arasında Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Connected2.me, oBilet gibi başarılı girişimlerin ilk kez tanıtıldığı bu platformda yeni girişimler birincilik için yarışacak. İzleyiciler ise bu büyük yarışmayı canlı izleme fırsatı yakalayacak.

1. Ankara Startup Zirvesi’nin birincisi olan ve yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeyi başararak şirketini San Francisco’ya taşıyan ve Türkiye’deki yatırımcılardan 1,2 milyon TL‘lik yatırım alana bir sonraki Connected2.me siz olabilirsiniz!

Bu büyük zirvede yarışmayı göze alanlardansanız, buradan başvurup, girişiminizi Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce kişiye ve yatırımcılara tanıtma fırsatına ulaşabilirsiniz.

Bu yıl Ankara Startup Zirvesi’nde sizleri neler bekliyor olacak ?

Her yıl Türkiye’nin dört bir yanından aldığı yüzlerce başvuru arasından Ankara Startup Zirvesi üst kurulu tarafından seçilen 8 girişimin yarışacağı zirvede yeni bir oBilet veya Connedted2.me’nin doğuşuna canlı tanıklık edebilirsiniz.

Enerjisa Startup yatırımcısı olarak ilk kez konum alacağı zirvede Endeavor, Vestel Ventures, 500 Startups, Buran Venture Capital, Revo Capital gibi fonların yanında BIC Angels, Galata Business Angels, TR Angels gibi bir çok melek yatırım grubu da yer alacak.

Ekosisteme kazandırdığı girişimleri ile İnternet sektörünün gelişmesine katkı sağlayan Ankara Startup Zirvesi bu sene konferans ve panelleri ile birlikte girişimciliği A’dan Z’ye özetleyecek nitelikte olacak.

Birçok alanda sürekli gelişen inovatif fikirler ve yenilikçi bakışların tanıtılacağı zirve sadece girişimci dünyasından değil aynı zamanda kurumsal dünyanın inovasyon alanlarından da birbirinden değerli konuklar ağırlayacak.

Ankara Startup Zirvesi Tanıtım ve Pazarlama Koordinatörü Şamil Abat, kurumsal dünya ile girişimci dünyanın buluşacağı Ankara Startup Zirvesi’nde temel amacın ülkeye girişimcilik vizyonunu kazandırmak olduğunu belirtti.

Enerji sektörününden Yetik Kadri Mert (Enerjisa CEO), sağlık sektöründen Gökhan Salmanoğlu (Pfizer Avrupa NeoBusiness Koordinatörü), teknoloji sektöründen Metin Salt (General Manager at Vestel Ventures), öncü girişimcilerden Burak Aktaş (CEO at sahibinden.com) gibi birçok ismi ağırlayacak zirvede sen de yerini almak istiyorsan veya daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Ankara Startup için Geri Sayım!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ***** gelicekmi sizden birileri ona göre bilet alıcam

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ha şöyle ankarada da böyle şeyler olsun…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Gelen yatırım gruplarının hiçbirisinin Bilkent ile organik ve organik olmayan bir bağı bulunmamaktadır. Klasik bilkent tabularınızdan kurtulmanız için sizi de davet ediyoruz etkinliğimize. Not: Kelimenin aslı lafügüzaftır.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bilkent de olması manidar startup (ateşlemek:) için önce biraz kapital gerek. Baban çok iyi halkı kazıkladı şimdi sıra bende diyenler kaçırmasın. Lafıgüzap enderu-ni haber.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  helal bilkentliler!

" Ankara Startup için Geri Sayım! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ankara Startup için Geri Sayım! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ankara Startup için Geri Sayım! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "