Okunma

Ankara’daki Microsoft Ofisinin Misafirleri Vardı


18 Ekim 2011 Salı 10:40
Ankara’daki Microsoft Ofisinin Misafirleri Vardı

Ebeveyn ve çocuklara özel olarak farklı çalışmaların gerçekleştirildiği ve eğitim içeriklerinin akademisyenler tarafından hazırlandığı bu seminerin sekizincisi geçen hafta sonu Microsoft Türkiye Ankara ofisinde gerçekleştirildi.

Atlantik Eğitim Kurumları öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen seminere 4. sınıfta öğrenim gören toplam 65 öğrenci katıldı.

Seminerlerin başarı ile devam etmesi için çalışmayı sürdürüleceklerini belirten Microsoft Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programları Müdürü Erdem Erkul ise “Günümüz çocukları, teknolojiyi ve onun getirdiği yenilikleri yakından takip ediyor, bilgisayar ve interneti çok etkin bir şekilde kullanıyorlar. “Bilgi Toplumunda Aile” seminerleri sayesinde güvenli internet ve bilgisayar deneyimini toplumun her kesimine yayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Bilgi Toplumunda Aile Seminerleri’nin başarılı bir şekilde sürdürüldüğünü ifade eden ODTÜ Öğretim Üyesi ve Proje Koordinatörü Veysi İşler verilen bu eğitimlerin erken yaşta alınmasının önemine işaret ederek, “Geçtiğimiz 6 ay içerisinde 500’ün üzerindeki çocuk ve aileye bu seminerleri ulaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Seminer sonrasında eğitime katılan çocuklara güvenli internet sözleşmesi ve katılım belgeleri verildi.

:: Microsoft’un sosyal sorumluluk projelerini destekliyor musunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ankara’daki Microsoft Ofisinin Misafirleri Vardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ankara’daki Microsoft Ofisinin Misafirleri Vardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ankara’daki Microsoft Ofisinin Misafirleri Vardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "