Annenize ‘oh be’ dedirtecek en iyi robot süpürgeler


02 Mayıs 2021 Pazar 16:48
ABONE OL
Annenize ‘oh be’ dedirtecek en iyi robot süpürgeler

Anneler günü hediyesi için ne alabilirim diye düşünenlere en iyi robot süpürge önerileri hazırladık. Ev temizliğinde en büyük yardımcımız haline gelen ürünlerin, öne çıkan modellerini bir araya getirdik.

Modeller farklı özelliklerle karşımıza çıktığı için robot süpürge alırken nelere dikkat etmek gerektiğini de açıkladık. Dolayısıyla seçiminizi daha kolay ve doğru yapabilirsiniz.

Robot süpürge alırken nelere dikkat etmek gerekiyor

Her ürün grubunda olduğu gibi robot süpürgelerin de dikkat etmemiz gereken bazı özellikleri var. Bu kapsamda şarj performansı ilk bakacağımız noktalardan biridir. Seçim yapmadan önce ürünün pilinin kaç saatte dolduğuna ve kaç saat temizlik yaptığına bakmalısınız.

Diğer yandan cihazların uygulamasını incelemeniz gerekir. Uygulamanın yetenekleri size bazı avantajlar sağlayacaktır. Örneğin, telefonla robot süpürgeyi uzaktan kumanda edebilir, siz eve gelmeden süpürme işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca şarj süresi gibi fonksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Anneler günü hediyesi için en iyi robot süpürge önerileri

Robot süpürgelerin hangi zemine uygun olduğunu da göz ardı etmemelisiniz. Sadece halı ya da sadece sert zemin temizliği yapan modeller bulunuyor. Fakat her ikisini yapan modellerde engel yüksekliği daha fazla olanlar arasından tercih yapılması halı için avantaj sağlar.

Anneler günü hediyesi için en iyi robot süpürge önerileri

Derlediğimiz ürünlerin detaylarına bakmaya Roborock S6 MaxV Vacuum ile başlayalım. Cihaz, robot süpürgeler arasında en dikkat çeken modellerden biri ancak bütçe dostu olduğunu söyleyemeyiz.

1 – Roborock S6 MaxV Vacuum

Cihazda en öne çıkan nokta haritalandırma oluyor. Çift kameraya sahip ürün, rotasını başarılı şekilde belirliyor. iPhone modellerinde de gördüğümüz LiDAR sensörü sayesinde robot süpürge, derinliği daha doğru algılıyor.

Roborock S6 MaxV Vacuum

Hem halı hem de sert zemin için uygun olan Roborock S6, paspas özelliğine de sahip. Ayrıca 3 saat boyunca temizlik yapabilen robot süpürge, 5 saatte tam şarja ulaşıyor. Öne çıkan bu özellikleriyle model, anneler günü hediyesi için robot süpürge önerileri listemizde kendine yer buldu.

Diğer yandan Roborock’un, Xiaomi’nin alt markalarından biri olduğunu belirtelim.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

2 – iRobot Roomba i7

Patentli VSLAM teknolojisine sahip iAdapt 3.0 navigasyona sahip ürün, evin içerisini doğru şekilde algılıyor. Ayrıca cihaz Dışarıda Bırakma Fonksiyonu sayesinde istemediğiniz yerlerde temizlik yapmıyor.

Anneler günü hediyesi için en iyi robot süpürge önerileri

iRobot Roomba i7

iRobot Home uygulaması ise robot süpürgeyi daha pratik hale getiren unsurlardan biri. Wi-Fi bağlantılı Roomba i7’yi uygulama sayesinde kontrol edebilir ve temizliği planlayabilirsiniz. Aynı zamanda anneler günü için en iyi robot süpürge önerileri derlememizdeki robot, iRobot Home sayesinde en son yazılımla güncelleniyor.

Diğer yandan 2 saatte tam şarja ulaşan model, 75 dakika boyunca temizlik yapabiliyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

3 – Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid

Eufy Home uygulaması ile yöneteceğiniz robot; istediğiniz yerleri temizler ve belirlediğiniz alanlara girmez. Aynı zamanda uygulama içerisindeki gerçek zamanlı kontrol imkanıyla, cihazın nerede hangi görevi yaptığını her an görebilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid

2.200Pa emme gücüyle kapsamlı bir temizlik vaat eden ürün, BoostIQ teknolojisi ile düz zeminden halıya kolayca geçiş yapabiliyor. Aynı teknoloji sayesinde emiş gücünü de otomatik olarak ayarlıyor.

Diğer yandan paspas özelliğine sahip modelde, astım ve alerjik belirtilere neden olan toz partiküllerini yakalayan HEPA filtresi var.

Pil ömrüne baktığımızda ise ürün 150 dakika çalışma süresi sunuyor. Tam şarj olması için de 3-5 saat aralığında bir süreye ihtiyaç duyuyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

4 – 360 S7 Pro

Anneler günü hediyesi için en iyi robot süpürge önerileri arasında 360 S7 Pro da var. 2200Pa’ya kadar çıkabilen emiş gücü ile kir ve tozları kolayca hapsetme özelliği dikkati çekiyor. Öte yandan gürültüyü sevmeyen kullanıcılar için iyi bir seçenek. Gürültüyü 55db’den düşük tutuyor. Uygulama üzerinden kolayca müdahale edebiliyorsunuz.

Anneler günü hediyesi için en iyi robot süpürge önerileri

360 S7 Pro

Diğer yandan 140 dakika temizlik yapma süresine sahip cihaz, tam şarja 3 saatte ulaşıyor. Ayrıca ürün düz zeminde ve halıda çalışabiliyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

5 – Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1

Xiaomi Mi Robor Vacuum Mop Essential, evin haritasını kolayca çıkarıyor. Çok yüksek emiş gücü ile birçok yüzeyde derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Tek seferde 90 metrekarelik temizleme kapasitesini 2500 mAh’lık bataryası ile sunuyor. Ancak 3 kademeli su ayarı ile temizliğinizin seviyesini belirleyebilirsiniz. Fiyat/performans ürünü olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 ev işlerinde en yakın arkadaşınız olacak.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1

Yukarıda açıkladığımız ürünler dışında anneler günü hediyesi için en iyi robot süpürge önerileri listemizde alternatifler de yer alıyor. Tavsiye ettiğimiz tüm ürünlere ve cihazların fiyat bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Önerdiğimiz tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz

6 – Roidmi Eve Vacuum

7 – Anker Eufy RoboVac 11S

8 – Roborock S5 Max Vacuum

9 – iRobot Roomba 693

10 – Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Annenize ‘oh be’ dedirtecek en iyi robot süpürgeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Annenize ‘oh be’ dedirtecek en iyi robot süpürgeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Annenize ‘oh be’ dedirtecek en iyi robot süpürgeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Sonunda geldi! Apple AirTag kutu açılışı ve inceleme! Sonunda geldi! Apple AirTag kutu açılışı ve inceleme!
  2. 2 14.000 TL'lik Motorola Razr 5G kutu açılışı 14.000 TL'lik Motorola Razr 5G kutu açılışı
  3. 3 Windows 98 ile teknolojik 20 years challenge yaptık! Windows 98 ile teknolojik 20 years challenge yaptık!
  4. 4 Xiaomi telefonların az bilinen özelliklerine göz attık! Xiaomi telefonların az bilinen özelliklerine göz attık!
  5. 5 Fiyat farkına değer mi? iPhone 11 Pro vs 12 Pro Fiyat farkına değer mi? iPhone 11 Pro vs 12 Pro
  6. 6 Uygun fiyatlı Reeder P13 Blue Max Pro inceleme Uygun fiyatlı Reeder P13 Blue Max Pro inceleme
  7. 7 Pandemide müzeye götüren siteyi denedik Pandemide müzeye götüren siteyi denedik
  8. 8 Kripto parada ne kadar kaybettik? Ofis içi vLog Kripto parada ne kadar kaybettik? Ofis içi vLog
  9. 9 17 günlük tam kapanmada sizi yazılımcı yapacak 5 site! 17 günlük tam kapanmada sizi yazılımcı yapacak 5 site!
  10. 10 Verilerimiz DarkWeb'te mi? Verilerimiz DarkWeb'te mi?