Okunma

AOC’den Özgün Tasarımlı Iki Yeni Seri


22 Temmuz 2009 Çarşamba 06:10
AOC’den Özgün Tasarımlı Iki Yeni Seri

22 inçlik TFT LCD 2236Sa ve 18,5 inçlik TFT LCD 936Swa, parlak siyah bir çerçeveye ve şeffaf bir kenarla çevrelenmiş monitör ayağına sahip bulunuyor. Bu monitörleri, çerçeveye entegre edilmiş dokunmatik tuş ve yeni OSD menüsü ile hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamak mümkün. Her iki monitörün de arkasında analog ve dijital veri aktarımlarına olanak veren USB bağlantısı bulunuyor.

2236Sa modeli KDV hariç 199 dolardan satışa sunulacak.   .

 

5 ms‘lik tepki süresine sahip monitörlerden 2236Sa 60.000:1, 936Swa ise 10.000:1 değerindeki dinamik kontrast oranıyla ayrıntılara sadık kalıyor ve canlı görüntüleri üstün bir görüntü netliğiyle ekrana yansıtıyor. Monitörler, 170°/160° yatay/dikey izleme açısı ve yatırma fonksiyonu (~5°~20°) sayesinde ergonomik çalışma için gerekli tüm şartları yerine getiriyor.

936Swa modeli KDV hariç 145 dolardan satışa sunulacak.

:: Hangi monitörü tercih ederdiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AOC’den Özgün Tasarımlı Iki Yeni Seri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AOC’den Özgün Tasarımlı Iki Yeni Seri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AOC’den Özgün Tasarımlı Iki Yeni Seri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "