Okunma

Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!


18 Şubat 2019 Pazartesi 08:00
Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!

Çok hızlı bir şekilde popüler olan ve büyük bir kitle tarafından sevilen Apex Legends yeni bir sızıntı ile gündemde. Veri madencileri Apex Legends karakter listesi ve silah envanteri hakkında bilgi sızdırdı!

Apex Legends için yeni karakterler ve silahlar sızdırıldı!

Veri madencileri, yeni Battle Royale oyunu için yaklaşmakta olan güncelleme içerisindeki içeriklerin kodlarını sızdırdı. Yeni güncellemenin kaynak kodlarına göre, Octane ve Wattson isimli iki karakter ve Havoc Rifle ve L-Star EMG ismindeki yeni silahlar oyuna dahil olacak.

Octane’ın ek hız, kısaltılmış yeniden yükleme süreleri ve iki kat sağlık rejenerasyonu şeklinde pilot için geçici bir destek sağlayan Stim isminde bir yetenek paketi ile sunulması bekleniyor. Octane’in Stim Pack yeteneğinin kişisel olup olmadığı veya ekip arkadaşlarında da kullanılabileceği henüz netleşmedi.

Bununla birlikte, Wattson karakterinin ise Tesla Tuzağı adında bir yeteneği olacağı sızıntılar arasında. Bu yetenek muhtemelen, düşmanları tuzağa düşürecek bir elektrikli manyetik alan oluşturan bir eklenti.

Veri madencileri, karakter veya silahlarla bağlantısını çözemedikleri bir isim listesi de keşfettiler. Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Prophet, Rampart, Rosie ve Skunner. Bunların karakter olması muhtemel ama silah olarak da karşımıza çıkabilirler.

Son olarak tekrar silahlardan bahsedecek olursak, Apex Legends kodunda bulunan iki yeni silaha ait bazı istatistikler bulundu. Havoc, 25 mermi temel cephane kapasitesine sahip olacak ve bir enerji tüfeği olarak karşımıza çıkacak. Vücuda atışlar için 18, kafaya atışlar için 36 hasar verecek.

L-Star EMG, 60 mermi kapasitesine sahip ve vücuda atışlar için 21 hasar, kafaya atışlar için 42 hasar verebilen bir enerji makineli tüfek olması bekleniyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!”

  1. Anonim dedi ki:

    pugb yanından gecemez artık zompi modu geldı

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Keşke bilgisayarım olsa bende oynasam…

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    L-Star EMG op olur

" Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "