Okunma

App Store fiyatları değişiyor!


31 Ekim 2018 Çarşamba 09:40
App Store fiyatları değişiyor!

Son dönemde dolarda yaşanan değişimler özellikle teknoloji piyasasını direkt olarak etkiliyor. Bu alanda etkilenen yerlerden biri olan App Store üzerinde fiyat değişimi yaşanacak. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde App Store‘daki uygulama fiyatları ve uygulama içi fiyatlarda değişimler olacak.

App Store fiyatları dolara bağlı olarak yeniden düzenleniyor!

Brezilya, Yeni Zelanda ve Türkiye‘nin iOS marketinde hem uygulamalar hem de uygulama içi satın alma fiyatlarında önemli değişimler yaşanacak. Eğer sizin yayımladığınız bir uygulama varsa, kısa bir süre içinde onun fiyatını güncelleyebileceksiniz.

Geçtiğimiz gün düzenlediği etkinlikle beraber, MacBook Air, MacMini ve iPad Pro modellerini tanıtan Apple, Türkiye Apple Store üzerinde uzun süre sonra ilk kez indirime gitmişti. iPhone 8 ve Apple Watch Series ve daha birçok üründe fiyat indirimine giden firma, bakalım Store üzerinde nasıl değişiklikler yapacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “App Store fiyatları değişiyor!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Süpersin Apple

" App Store fiyatları değişiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere App Store fiyatları değişiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda App Store fiyatları değişiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "