Okunma

App Store’da Ayrı Gayrı Olur mu?


16 Mart 2009 Pazartesi 09:00
App Store’da Ayrı Gayrı Olur mu?

İhtiyacınız olan uygulamayı App Store‘daki diğer binlerce gereksiz yazılım arasından bulmakta sıkıntı çekiyorsanız, Apple’ın sadece “en iyi” iPhone uygulamalarını barındıracağı bir “elit” App Store bölümü açacağı söylentileri hoşunuza gidebilir. Elbette “en iyi” denince, akla “kime göre, neye göre?” sorusu da gelmiyor değil.

App Store Oyunlara Yöneliyor

Sadece 19,99 doların üzerinde ve EA ya da Gameloft gibi büyük yapımcılar tarafından geliştirilen oyunların ve diğer uygulamaların yer alacağı bu “kalantor şubesi”, her ne kadar Apple’ın iPhone’u başarılı bir oyun cihazı olarak sunma ideallerine uygun olsa da, iPhone’a gönülden bağlı küçük ölçekli programcıların tepkisini çekeceğine şüphe yok.

:: App Store’da böyle bir iç dükkan olmalı mı?

Bilgi İçin : App Store
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" App Store’da Ayrı Gayrı Olur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere App Store’da Ayrı Gayrı Olur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda App Store’da Ayrı Gayrı Olur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "