Okunma

AppBrain ile Uygulamalarınız Güvende


11 Aralık 2011 Pazar 19:25
AppBrain ile Uygulamalarınız Güvende

Çok basit bir ara yüze sahip olan AppBrain; telefonunuzdaki programları site ile senkronize etmeye yarayan Manage and Sync, telefonunuz için önerilen programları görmenizi sağlayan Recommended Apps, Markette bulunan ve yükleyebileceğiniz uygulamalara göz atacağınız Browse Apps (ücretli uygulamaları halen yükleyemiyoruz) menülerinden oluşuyor.

Ayrıca uygulamanın AppBrain Stram bölümünde arkadaşlarınızı, aynı türde programlar paylaşan insanları bulmanız, diğer kişilerin paylaştığı listeleri edinip yüklemeniz mümkün oluyor. Programda Manage and Sync seçeneğinde bulunan App Timeline kısmında telefonunuza yüklediğiniz ve sildiğiniz uygulamaları, kısacası uygulama geçmişinizi size sunuyor.

Bunların yanı sıra AppBrain, size listeler oluşturmanızı, bu listeleri paylaşmanızı ve sonrasında telefonunuza geri yüklemenizi sağlıyor. Google, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağlarda bulunan hesaplarınızla giriş yapmanıza imkan sağlayan AppBrain, kolay kullanımı, erişim imkanları, wifi ve 3g bağlantı tipleriyle çalışmasıyla göz dolduruyor. İçerisinde bulunan Arama özelliği sayesinde Android Market dahil tüm sitede istediğiniz programları bulup telefonunuza yüklemenize imkan veriyor.

Buraya tıklayarak AppBrain’in Market sayfasına ulaşabilirsiniz.

:: AppBrain kullanıyor musunuz?

– Orsen SENGÜL
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “AppBrain ile Uygulamalarınız Güvende”

  1. bLaCkSouL dedi ki:

    Özellikle markette görünmeyen uygulama güncellemelerini gösterdiği için tercih ettiğim bir uygulama. Yine de kendi üzerinden satış yapmayıp yine markete gönderdiği için çok da fazla yararı olmuyor.

" AppBrain ile Uygulamalarınız Güvende konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AppBrain ile Uygulamalarınız Güvende ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AppBrain ile Uygulamalarınız Güvende ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "