Apple AirPods 3 çıkış tarihi ortaya çıktı!


31 Ağustos 2020 Pazartesi 20:15
Apple AirPods 3 çıkış tarihi ortaya çıktı!

Apple’ın uzun süredir konuşulan yeni AirPods 3 çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. Söz konusu bu iddiaların kaynağı ise doğrudan doğruya Apple’ın üretim zincirindeki firmalar oluyor. Yeni bilgilerden anlaşıldığı kadarı ile üçüncü nesil AirPods modeli almak isteyen kullanıcılar, bir süre daha beklemek durumunda kalacak.

AirPods 3 çıkış tarihi 2021 yılına planlanıyor

DigiTimes tarafından ortaya atılan yeni iddialara göre Apple, yeni kablosuz kulaklık modelini 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı planlıyor. Önümüzdeki yılın şubat yada mart aylarında yeni modelin resmi web sitesinde yer alması ihtimaller dahilinde.

Söz konusu bu çıkarımın ise Apple’ın AirPods üretim ortaklarındaki bileşen siparişlerinin yüzde 20 azaltılmasından yapıldığı ifade ediliyor. Apple’ın bir önceki kablosuz kulaklık modelinin üretimlerini yavaşlatarak, üretimleri yeni AirPods tarafına çevirmesi bekleniyor.

AirPods 3 çıkış tarihi

Nitekim AirPods 3 çıkış tarihi ile ilgili gelen bilgiler somut bir hal almaya başlamış oldu. Hatırlatmak gerekirse daha önce de Apple ile ilgili sızıntılar konusunda önemli isimler arasında yer alan Ming-Chi Kuo tarafından yeni AirPods modelinin 2020 yılında satışa sunulmasının beklenmediği ifade edilmişti.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni AirPods modelinin, en çok tasarım tarafındaki değişiklikler ile dikkat çekeceğini söylemek mümkün. Şimdiye kadar ortaya çıkan iddialardan anlaşıldığı kadarı ile Apple, AirPods tasarımını AirPods Pro tasarımına benzeyen bir hale getirecek. Nitekim iki model arasında sadece teknik özellik farkı olacağı ifade ediliyor.
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple AirPods 3 çıkış tarihi ortaya çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple AirPods 3 çıkış tarihi ortaya çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple AirPods 3 çıkış tarihi ortaya çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  2. 2 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  3. 3 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  4. 4 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  5. 5 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  6. 6 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  7. 7 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!
  8. 8 SDN ofisinde büyük talihsizlik! SDN ofisinde büyük talihsizlik!
  9. 9 Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde! Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde!
  10. 10 Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış! Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış!