Apple’dan 1500 kişilik yeni ofis planı!


19 Ocak 2020 Pazar 11:00
Apple’dan 1500 kişilik yeni ofis planı!

Apple bu sıralar yeni ofis arayışı ve bazı bölgelerdeki mağaza açılışlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sıralar İstanbul’da da yeni bir mağaza açacağı düşünülen şirketin bugün de Münih planı ortaya çıktı. 2021‘de Apple Almanya planı ile karşımıza çıkacak.

Apple Almanya planı ile büyük bir ofis daha açacak!

Apple, ülke dışına sızan en son gayrimenkul söylentilerine göre, Almanya’ya büyük bir yatırım yapmaya hazırlanıyor olabilir. Yakın tarihli bir rapora göre, Münih‘teki “Karl” ofis binasının inşaatı 2021‘de tamamlanacak. Hiçbir teknoloji şirketi, 1500 çalışan kapasiteli binaya taşınacağını açıkça belirtmemiş olsa da, Apple raporda öne çıkan şirketlerden biri.

Şirket bu yıl ABD’deki bazı metropol alanlarında genişleme planları yaptıktan sonra, önümüzdeki yıl da Avrupa’nın en sıcak iş pazarlarından birinde yer almaya hazır görünüyor. Şirket, Münih’teki Bavyera Tasarım Merkezi‘nde zaten yaklaşık 300 mühendis çalıştırıyor. Fakat 2021’de açılması beklenen yeni Apple ofisi Münih’te Amazon ve Microsoft ile daha yakın bir rekabet içinde olacak.

Apple Almanya planı ile büyük bir ofis daha açacak! - ShiftDelete.Net (1)

Münih mülk uzmanları tarafından ortaya atılan raporlar Apple’ın Karl’daki tüm ofis alanını kiraladığını bildirdi. Apple’dan bu konu hakkında resmi bir açıklama gelmedi. Ancak tüm işaretler Apple’ın bölgedeki varlığının ciddi bir şekilde genişleyeceğine işaret ediyor.

Ayrıca kısa süre önce Münih’i ziyaret eden Tim Cook da Münih’te yeni bir yetenek takımı istihdam edebiliriz demişti. Hem raporlar hem de Tim Cook’un daha önceki konuşmaları yeni ofisi işaret ediyor. Yıl sonuna doğru durumun daha da belirginleşmesi bekleniyor. Şirketin Münih’te 5G modem mühendislerini birleştireceği de tahminler arasında.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple’dan 1500 kişilik yeni ofis planı!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Satın al Tim zaten paran çok kira ile uğraşma

" Apple’dan 1500 kişilik yeni ofis planı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan 1500 kişilik yeni ofis planı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan 1500 kişilik yeni ofis planı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
 9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
 10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!