Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi!


22 Nisan 2019 Pazartesi 16:23
Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi!

Apple, Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Teknoloji devi tüm dünya çocuklarına armağan edilen bu günü yaptığı fotoğraf paylaşımıyla kutladı. Paylaşımlarda Türkiye’nin farklı bölgelerinden 16 çocuğun çektiği fotoğraflara yer verildi. Ayrıca App Store da 23 Nisan için özelleştirildi.

Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için harekete geçti!

8-13 yaş aralığındaki 16 çocuk, iPhone XR ve iPhone XS modellerini kullanarak fotoğraflar çekti. Ülkemizde yapılan çekimlerden ortaya çıkan fotoğraflar, “Yeryüzü çocuklar tarafından iPhone ile çekildi” sloganı ile yayınlandı.

16 çocuk çekimlerini yavaş ve hızlı çekim modlarını kullanarak da gerçekleştirdi. Apple web sitesi üzerinden yaptığı kutlamada, fotoğrafları çeken çocukların doğa ile ilgili yorumlarına da yer verdi. Alya, Beril, Ekin ve daha birçoğunun doğa ile ilgili yorumları oldukça dikkat çekici. Tüm bunlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

App Store‘da da 23 Nisan’a özel bir hareketlilik var. Bu özel gün kapsamında çocuklar için güncellenen App Store’da bizleri bazı yenilikler bekliyor. Bugün sekmesinde Doğanın melodilerine kulak var, Oyunlar bölümünde gezegenin koruyucusu Captain Planet: Gaia Guardians, Uygulamalar bölümünde nehirler ve canlılarla etkileşim kurmayı öğreten WWF Free Rivers gibi uygulamalar çocukları karşılıyor.

Apple, 23 Nisan kutlamasını görmek ve çocukların yaratıcılıklarını konuşturdukları fotoğraflara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!