Okunma

Apple Bir Kez Daha Reddedildi


05 Aralık 2011 Pazartesi 05:44
Apple Bir Kez Daha Reddedildi

Apple ile Samsung’un dünya çapında yaşadığı çarpışmaya hayretle tanıklık ediyoruz. Apple, Samsung’u tüm dünya genelinde yasaklatmak için elinden geleni ardına koymuyor.

Fakat Amerika Birleşik Devletleri Bölge Savcısı, Apple’ın bu rüyadan uyanmasına neden oldu. Firmanın talebini reddederek, iddianın kesin olmadığını belirtti.

Hatırlarsanız temmuz ayında da Apple firması bu konuda şansını denemiş fakat yine başarısız olmuştu. Samsung ise konuyla ilgili bir basın açıklaması yayımlayarak, “Apple’ın yeni ve öncü telefonlar üretmemize engel olma çabalarının haksız olduğunun görülmesi bizi çok mutlu etti. Müşterilerimize her zaman daha iyi cihazlar sunmaya çalışıyoruz.”

“Apple firmasının sahip olduğu bazı lisansların nereden geldiğini sorduğumuzda, savcının verilen yanıtları etkili bulmamasından kaynaklı olarak şüpheye düşmesi bu kararda etkili oldu.” sözlerini kullandı.

:: Apple’ın Samsung’a karşı olan savaşını haklı buluyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple Bir Kez Daha Reddedildi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    olması gerekende buydu zaten.
    tipik apple vak’ası.
    ezükler 😀 forever samsung!

" Apple Bir Kez Daha Reddedildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Bir Kez Daha Reddedildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Bir Kez Daha Reddedildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "