Apple corona virüsü için kart ödemelerini erteledi!


15 Mart 2020 Pazar 22:04
Apple corona virüsü için kart ödemelerini erteledi!

Corona virüsü her geçen gün etkisini artırırken, şirketler de bu konuda oldukça duyarlı hamlelerle karşımıza çıkıyor. Birçok şirketin aylık ödemelerini ertelemesinin ardından, Apple’dan da açıklama geldi. Goldman Sachs altyapısıyla hazırlanan Apple Card ödemeleri corona virüsü nedeniyle ertelendi.

Apple Card ödemeleri corona virüsü nedeniyle ertelendi!

Corona virüsü küresel çapta büyük bir sorun oluşturmaya devam ediyor. Kimi şirketler bu soruna oldukça hassas yaklaşırken, kimileri de bu durumda bile ticari kaygı duyuyor. Mağduriyetten faydalanan bazıları maske ve dezenfektan fiyat etiketlerini yükseltirken, büyük şirketler bu konuda oldukça hassas davranıyor.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında tanıtılan ve kısa süre içerisinde ABD‘de kullanıma sunulan Apple Card için aylık kredi ödemeleri ertelendi. Apple ve Goldman Sachs’ın altyapısını beraber oluşturduğu Apple Card, müşterilerine corona virüsü nedeniyle acil ihtiyaçları konusunda rahatlama sağlamak için faiz ücretleri olmaksızın Mart ödemelerini atlamalarına izin vereceğini bildirdi.

Apple Card ödemeleri corona virüsü nedeniyle ertelendi! - ShiftDelete.Net(1)

Apple Card sahiplerine gelen mail Reddit üzerinden de paylaşıldı. Apple’ın attığı mailde ise şunlar yazıyordu; “Hızla gelişen COVID-19 sorununun herkes için benzersiz zorluklar yarattığını biliyoruz ve bazı müşteriler aylık ödemelerini yapmakta zorluk çekebilirler. Apple Card, daha sağlıklı bir finansal yaşam sürmenize yardımcı olmaya kendini adamıştır. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen Mesajlar aracılığıyla Apple müşteri desteği ile iletişime geçin ve faiz ücretlerine maruz kalmadan Mart ödemenizi atlamanızı sağlayacak Müşteri Yardım Programımıza kaydolun.”

Şirket, çalışanları için de hızlı bir şekilde evden çalışma sistemine geçmesinin ardından, çalışanlarının sağlık durumları için de 15 milyon dolar taahhüt ettiğini bildirdi. Corona virüsü ile alakalı hassas davranışlar farklı şirketlerden de gelmeye devam ediyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple corona virüsü için kart ödemelerini erteledi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple corona virüsü için kart ödemelerini erteledi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple corona virüsü için kart ödemelerini erteledi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  2. 2 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  3. 3 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  4. 4 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  5. 5 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  6. 6 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  7. 7 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  8. 8 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  9. 9 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  10. 10 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk