Apple ekosistemi ile evden nasıl çalışıyoruz?


19 Mart 2020 Perşembe 15:55
Apple ekosistemi ile evden nasıl çalışıyoruz?

Sağlık önlemleri gereği evden çalışmak için birçok kurum ve şirket harekete geçmiş durumda. Ofislerimizde yapmamız gereken işlerimizi evlerimizden yapacağız ve bu süreçte en büyük yardımcılarımız kullandığımız cihazlar olacak. Bu videoda, evden çalışırken Apple ekosisteminden nasıl faydalanabilirsiniz, Apple ekosistemi ile iletişimde kalmanın kolaylıkları neler sizler için anlattık!

Evden çalışmak aslında çok kolay

Apple cihazlar arasındaki bağlantı, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran birçok özelliğimi ortaya çıkmasını sağlıyor. Peki bu özellikler neler, biz en çok hangilerini tavsiye ediyoruz. Videomuz yayında

Apple cihazlar arasındaki bağlantı bizlerin işlerini kolaylaştırıyor. Önemli konular hakkında toplantı yapmak gerektiğinde, 32 kişiye kadar aynı anda görüşme yapabileceğiniz FaceTime yardımınıza yetişiyor.

En iyi fikir yeri: iMessage

Grup iMessage özelliğiyle ekibinizdeki herkes fotoğraf, video ve sesli mesaj gönderip alabilir, gruptan gelen tüm yanıtları görebilir, mesaj efektlerini görüp başkalarına yollayabilir. Bunların yanı sıra gruplara isim vermek, kullanıcı ekleyip çıkarmak veya gruptan ayrılmak da mümkün. Ayrıca işleri kolaylaştıran bir diğer özellik de ekran paylaşımı. iMessage ile ekranınızı paylaşmak istediğiniz kişiyle bir yazışma başlatın, ardından Ayrıntılar bölümüne gelerek Ekranı Paylaş düğmesine tıklayın. Buradanekranınızı paylaşabilir veya karşınızdaki kişiden ekranını paylaşmasını isteyebilirsiniz.

En kolay çalışma alanı sizin olsun

İki monitör kullanmayı sevenlere yönelik bir özellik olan Sidecar, iPad’in Mac’iniz için ek bir ekran olarak ve desteklenen Mac uygulamalarında Apple Pencil ile yüksek hassasiyet sunan bir çizim tableti olarak kullanılmasına olanak veriyor. Sidecar, uzaktan çalışanlardan sık seyahat eden öğrencilere kadar her tür kullanıcının her yere beraberinde ek bir ekran taşımasını kolaylaştırıyor. WiFi üzerinden bağlanma özelliği sayesinde kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar işlerini iki ekrana yayabiliyorlar.yazarFurkan Karaca

2018 yılından beri SDN ailesine emek veren Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
10 ay önce

Apple harici tirt. Fakir fukara gariban tesellisi diğerleri 🙂

" Apple ekosistemi ile evden nasıl çalışıyoruz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple ekosistemi ile evden nasıl çalışıyoruz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple ekosistemi ile evden nasıl çalışıyoruz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2