Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül


5 saat önce eklendi
Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül

Önde gelen teknoloji firmalarından olan Apple, geliştiricilere başarıları nedeniyle YouTube benzeri ödül verdi. YouTube’da yer alan belli abonelere sahip olunca alınan has ödül plaketi gönderimi, App Store için de yapıldı. Ancak App Store için gönderilen ödül sayısı oldukça kısıtlı.

2020 yılının son günlerine yaklaştıkça birçok sektörde en iyiler ve en başarılılar açıklanıyor. Apple da bu başarıyı sağlayan geliştiriciler için fiziki ödül vermeyi uygun gördü. Yapılan duyuruda iPhone için en iyi uygulama Wakeout! ve iPad için en iyi uygulama Zoom seçilmişti.

Apple geliştiricilere fiziki ödül gönderdi

2020 için en iyi uygulamalar listesinde yer alan geliştiricilerin birçoğu gönderilen ödülün fotoğrafını paylaştı. YouTube ödüllerinde olduğu gibi App Store için de logo gönderildi. Geliştiricilerin başarısını kutlayan ve devamını dileyen ödülde, Apple CEO’su Tim Cook’tan da bir mesaj bulunuyor.

Gönderilen mesajda, App Store’un insanların yaşamına katkı sunan uygulamaları tebrik ettiği belirtildi. Bu uygulamaların kalite, inovasyon ve etki seviyesini artırdığı ifade edildi. Ayrıca Apple’ın uygulamaların geliştirilmesi nedeniyle gurur duyduğu aktarıldı. Apple tarafından gönderilen geliştiricilere ödül mesajında son olarak da teşekkür yer aldı. Bu teşekkür sonrasında da Tim Cook’un imzası yer alıyor.

apple geliştiricilere ödül

2020 için en iyi iPhone oyunu olarak Genshin Impact, en iyi Mac uygulaması olarak Calendar app Fantastictical, en iyi Apple TV uygulaması olarak Adventure platformer Dandara Trials of Fear, en iyi Apple Watch uygulaması olarak Soundscape and meditation app Endel ve en iyi Apple Arcade oyunu olarak Stealth game Sneaky Sasquatch seçilmişti. Ek olarak Mac’te yılın en iyi oyunu olarak Detective role-playing game Disco Elysium ve Apple TV’de en iyi oyun olarak Adventure platformer Dandara Trials of Fear seçilmişti.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik! iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik!
  2. 2 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
  3. 3 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
  4. 4 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  5. 5 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  6. 6 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  7. 7 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  8. 8 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  9. 9 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  10. 10 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?