Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül


05 Aralık 2020 Cumartesi 23:59
Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül

Önde gelen teknoloji firmalarından olan Apple, geliştiricilere başarıları nedeniyle YouTube benzeri ödül verdi. YouTube’da yer alan belli abonelere sahip olunca alınan has ödül plaketi gönderimi, App Store için de yapıldı. Ancak App Store için gönderilen ödül sayısı oldukça kısıtlı.

2020 yılının son günlerine yaklaştıkça birçok sektörde en iyiler ve en başarılılar açıklanıyor. Apple da bu başarıyı sağlayan geliştiriciler için fiziki ödül vermeyi uygun gördü. Yapılan duyuruda iPhone için en iyi uygulama Wakeout! ve iPad için en iyi uygulama Zoom seçilmişti.

Apple geliştiricilere fiziki ödül gönderdi

2020 için en iyi uygulamalar listesinde yer alan geliştiricilerin birçoğu gönderilen ödülün fotoğrafını paylaştı. YouTube ödüllerinde olduğu gibi App Store için de logo gönderildi. Geliştiricilerin başarısını kutlayan ve devamını dileyen ödülde, Apple CEO’su Tim Cook’tan da bir mesaj bulunuyor.

Gönderilen mesajda, App Store’un insanların yaşamına katkı sunan uygulamaları tebrik ettiği belirtildi. Bu uygulamaların kalite, inovasyon ve etki seviyesini artırdığı ifade edildi. Ayrıca Apple’ın uygulamaların geliştirilmesi nedeniyle gurur duyduğu aktarıldı. Apple tarafından gönderilen geliştiricilere ödül mesajında son olarak da teşekkür yer aldı. Bu teşekkür sonrasında da Tim Cook’un imzası yer alıyor.

apple geliştiricilere ödül

2020 için en iyi iPhone oyunu olarak Genshin Impact, en iyi Mac uygulaması olarak Calendar app Fantastictical, en iyi Apple TV uygulaması olarak Adventure platformer Dandara Trials of Fear, en iyi Apple Watch uygulaması olarak Soundscape and meditation app Endel ve en iyi Apple Arcade oyunu olarak Stealth game Sneaky Sasquatch seçilmişti. Ek olarak Mac’te yılın en iyi oyunu olarak Detective role-playing game Disco Elysium ve Apple TV’de en iyi oyun olarak Adventure platformer Dandara Trials of Fear seçilmişti.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Ödül çok tırt duruyor boşuna dünyanın en cimri şirketi değil

" Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan geliştiricilere YouTube benzeri ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!