Apple Glass tasarımı için Steve Jobs ilham alınabilir


22 Mayıs 2020 Cuma 16:48
Apple Glass tasarımı için Steve Jobs ilham alınabilir

Apple Glass tasarımı için bir iddia daha geldi. Daha önceden gözlüğün özelliklerini ve fiyatını sızdıran Jon Prosser, şimdi de tasarım hakkında bazı iddiaları ortaya attı. Söylediğine göre gözlüğün tasarımında eski Apple kurucusu Steve Jobs ilham alınacak.

Daha önceden gözlüğün özelliklerinde lensler büyük rol oynuyordu. Her iki lens için de çalışmalarını sürdüren firmanın, nasıl bir tasarıma sahip olacağı belirsizdi. İlk beklentiler ise gözlüğün çerçeveli bir gözlük gibi yapıda olmasıydı. Ancak firmanın farklı planları da olabilir.

Apple Glass tasarımı için Steve Jobs gözlüğü örnek alınabilir

Dünyanın önde gelen CEO’larından olan ve 2011’de hayatını kaybeden Steve Jobs için Apple, hatıra çalışmalarını sürdürüyor. Her fırsatta kurucusunu anan firma, yeni ürününün tasarımında da eski CEO’yu ilham alacak. Jon Prosser tarafından ortaya çıkarılan iddiaya göre tasarım çerçevesiz yuvarlak olacak.

Prosser yaptığı konuşmada Steve Jobs Heritage Edition, “Steve Jobs Mirası Sürümü” ile gözlüğün piyasaya çıkacağını belirtti. Bu Apple Glass tasarımı için Jobs’ın gözlüklerini işaret eden Prosser, özel bir serinin olabileceği söyledi. Çalışmanın prototip olduğunu belirten Prosser, Apple Watch Gold Edition gibi sınırlı ve özel üretimin yapılacağını söyledi.

apple glass tasarımı

Asıl tasarımın çerçeveli bir yapıda olacağını söyleyen Prosser, dileyen kullanıcıların da sınırlı üretimi tercih edebileceğini söyledi. Sınırlı olarak üretilecek serinin hangi malzemeden üretileceği ise henüz belli değil.

İddialarını sürdüren Prosser, halihazırda normal tasarıma sahip bir artırılmış gözlüğünün Apple CEO’su Tim Cook tarafından kullanıldığını belirtti.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Apple Glass tasarımı için Steve Jobs ilham alınabilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Glass tasarımı için Steve Jobs ilham alınabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Glass tasarımı için Steve Jobs ilham alınabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik