Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi


16 Ekim 2020 Cuma 15:35
Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi

Biliyorsunuz geçen ayın 15’indeki etkinliğinde ilk olarak tanıtılması beklenen Apple imzalı AirPods Studio kulaklığı için yeni bir erteleme kararı ortaya çıktı. Bildirildiği kadarıyla kulaklık için gelecek yılın beklenmesi gerekiyor. AirPods Studio özellikleri ve bilinen en güncel tanıtım tarihi:

Apple imzalı AirPods Studio kulaklığı gelecek yıl tanıtılacak gibi

Sızdırdığı bilgilerle adından söz ettiren Jon Prosser, Apple’ın yeni kulaklığının gelecek yılın mart ayında tanıtılacağını söyledi. Normalde geçen ay yapılan etkinlik sırasında tanıtılması beklenen ancak tanıtılmayan ardından, 15 Ekim’deki etkinlikte en azından tanıtılır mı acaba denilen bu kulaklık karşımıza aylar sonra çıkacak gibi duruyor.

Apple-imzali-AirPods-Studio-kulakligi-00

Kulaklığın 16 Mart 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Peki kulaklık hakkında neler biliyoruz?  AirPods Studio’nun en çok dikkat çeken özellikleri arasında şüphesiz aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Zira pek çok kulaklıkta bu özellik bulunmuyor. AirPods Studio, AirPods’daki kulak içini algılamaya yönelik olan özelliğine benzer bir özellik olan baş ve boyun algılama özelliğine de sahip olacak.

Apple-imzali-AirPods-Studio-kulakligi-01

Tasarım tarafında oldukça şık olması beklenen bu kulaklığın, iki versiyonunun olduğu aktarılıyor. Metal ve deri detaylarının yer aldığı ”premium” versiyonun 599 dolarlık bir fiyata sahip olması bekleniyorken, günlük kullanım için sunulacak klasik versiyonun 349 dolara kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

AirPods Studio kulaklığı içinn ses kalitesi mevcut nesil AirPods ve AirPods Pro’dan daha dikkat çekici ve daha iyi deniyor. AirPods Studio, hem AirPods hem de AirPods Pro‘da bulunmayan bir ses ayarına sahip bu sayede kullanıcılar iOS veya herhangi Mac cihazları aracılığıyla ses ayarını kontrol edebiliyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?