Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi


16 Ekim 2020 Cuma 15:35
Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi

Biliyorsunuz geçen ayın 15’indeki etkinliğinde ilk olarak tanıtılması beklenen Apple imzalı AirPods Studio kulaklığı için yeni bir erteleme kararı ortaya çıktı. Bildirildiği kadarıyla kulaklık için gelecek yılın beklenmesi gerekiyor. AirPods Studio özellikleri ve bilinen en güncel tanıtım tarihi:

Apple imzalı AirPods Studio kulaklığı gelecek yıl tanıtılacak gibi

Sızdırdığı bilgilerle adından söz ettiren Jon Prosser, Apple’ın yeni kulaklığının gelecek yılın mart ayında tanıtılacağını söyledi. Normalde geçen ay yapılan etkinlik sırasında tanıtılması beklenen ancak tanıtılmayan ardından, 15 Ekim’deki etkinlikte en azından tanıtılır mı acaba denilen bu kulaklık karşımıza aylar sonra çıkacak gibi duruyor.

Apple-imzali-AirPods-Studio-kulakligi-00

Kulaklığın 16 Mart 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Peki kulaklık hakkında neler biliyoruz?  AirPods Studio’nun en çok dikkat çeken özellikleri arasında şüphesiz aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Zira pek çok kulaklıkta bu özellik bulunmuyor. AirPods Studio, AirPods’daki kulak içini algılamaya yönelik olan özelliğine benzer bir özellik olan baş ve boyun algılama özelliğine de sahip olacak.

Apple-imzali-AirPods-Studio-kulakligi-01

Tasarım tarafında oldukça şık olması beklenen bu kulaklığın, iki versiyonunun olduğu aktarılıyor. Metal ve deri detaylarının yer aldığı ”premium” versiyonun 599 dolarlık bir fiyata sahip olması bekleniyorken, günlük kullanım için sunulacak klasik versiyonun 349 dolara kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

AirPods Studio kulaklığı içinn ses kalitesi mevcut nesil AirPods ve AirPods Pro’dan daha dikkat çekici ve daha iyi deniyor. AirPods Studio, hem AirPods hem de AirPods Pro‘da bulunmayan bir ses ayarına sahip bu sayede kullanıcılar iOS veya herhangi Mac cihazları aracılığıyla ses ayarını kontrol edebiliyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2