Okunma

Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? Sokaktayız #5


13 Ocak 2016 Çarşamba 16:00
Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? Sokaktayız #5

2015 yılında 170 milyar dolardan fazla bir miktar ile dünyanın en değerli markası seçilen Apple, 2016 yılı için de gözünü zirveye dikmiş gibi görünüyor.

1976 yılından beri faaliyetlerine devam eden ve geliştirdiği teknoloji ile dünyanın her yerine ulaşmayı başaran Apple, teknolojinin modasını belirlemedeki liderliğini de tüm hızıyla sürdürüyor.

Peki ya insan olsaydı?

Çıkardığı her ürün, geliştirdiği her icat, tasarladığı her model ile uzun süre kendinden bahsettiren Apple, insan olsaydı kime benzerdi? Biz de bu sorunun cevabını öğrenmek için mikrofonumuzu size uzattık. İşte cevaplar! 

:: Sizce Apple insan olsaydı kime benzerdi?
yazarVolkan Taş

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi olan Volkan, gelişen teknolojiyi ve yenilikleri SDN ailesi ile paylaşıyor. Sıkı bir futbol takipçisi ve wingsuit hayranıdır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

61 yorum - “Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? Sokaktayız #5”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Adam haklı beyler sülün osmana benzerdi dağılalım.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  az daha kıllı olsa birine benziyecek as:DAsd:ASd:ASd:ASDasd

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Eleştirel yorum yaptığımda bu video da olduğu gibi birçok kez yayınlamadınız özellikle takip ediyorum tekrar tekrar girip bakıyorum ama yok bu bir değil iki değil farklı zamanlarda bunu denedim ve size hiç yakıştıramıyorum eleştriye açık olamanız gerek yoksa hiç yorum yapmayalım böyle devam ederseniz benim gibi birçok kişi sitenize artık uğramayacak!!!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  kime benzeyecek, şekilsiz şemalsiz ama zengin bi tip var ya dan bilzerian mıydı ne, ona benzer

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Kızsa halaya, oğlansa dayıya

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Son numara bombaydı. Elma..:)

" Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? Sokaktayız #5 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? Sokaktayız #5 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? Sokaktayız #5 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "