Okunma

Apple iPad 2 Bu mu?


23 Aralık 2010 Perşembe 08:00
Apple iPad 2 Bu mu?

Tayvan’da ünlü bir pop yıldızı ve aynı zamanda yarış pilotu olan Dreamer Jimmy takma adlı kişi bir anda tüm teknoloji dünyasının gündemine oturdu.

Dreamer Jimmy’nin gündeme oturmasının sebebi ise kendi kişisel blog‘unda yayınladığı bir fotoğraf oldu. (iPad 2’nin Üretimi Başladı)

Fotoğrafta bir elinde iPad tutan Jimmy, diğer elinde ise iPad’in daha küçük bir modeli gibi gözüken bir cihazla poz veriyor.

Dreamer Jimmy’nin fotoğrafın altına “Yeni oyuncağım mini iPad” yazması da cihazın aslen ne olduğunu konusunda büyük merak uyandırdı.

Dreamer Jimmy ve mini iPad’i

Sahte mi?

Apple’ın yeni nesil bir iPad modelini piyasaya sürmek için çalıştığı biliniyor. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre, yeni iPad Şubat ayından önce piyasaya çıkmayacak.

Çinlilerin taklit ürünler yapmakta ne kadar başarılı olduğu düşünülürse Jimmy’nin elindeki cihazın da bunlardan biri olma olasılığı yüksek.

Ayrıca 7 inçe yakın bir boyutta olduğu görülen cihaz, Steve Jobs‘un bu boyuttaki tabletler için kullandığı “Ölü doğdular” ifadesiyle de çelişiyor.

Gerçek de Olabilir

Ancak öte yandan, cihazda Apple iOS yüklü olması ve tasarımının da Apple tarzı olması cihazın gerçek olabileceği yorumlarının yapılmasına yol açıyor.

CES 2011‘de birçok markanın yeni tablet modellerini tanıtacak olması Apple’ın dikkatleri üzerine çekebilmek için bu tip bir pazarlama oyununa başvurabileceği de yapılan yorumlar arasında.

:: Sizce bu cihaz sahte mi, gerçek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple iPad 2 Bu mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple iPad 2 Bu mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple iPad 2 Bu mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "