Okunma

Apple Kendi Yongalarını Üretir mi?


01 Mayıs 2009 Cuma 10:21
Apple Kendi Yongalarını Üretir mi?

Apple’ın son zamanlarda yaptığı transferlerin başında Raja Koduri geliyor: ATI yongalı ekran kartlarının merkezindeki isim. Aynı zamanda AMD tarafında benzer bir görevde olan Bob Debrin de bir süredir Apple’da. Bu tür atılımlardan sonra artık ortada tek bir fikir kaldı. O da Apple’ın kendi işleri için kendi yongalarını üreteceği.

Apple’ın Zoru Ne?

Bu tür bir girişimdeki en büyük getiri, Apple’ın üçüncü şahıs yonga sağlayıcılarla arasına daha iyi bir set çekebilmesi olacak. En nihayetinde, bir yongadan 10 milyon tane sipariş veren firma Apple olunca, sonraki ürünü tahmin etmek çok kolaylaşıyor. Apple bazı stratejik kararlarını kendisine saklamak konusunda ciddi bir adım atıyor dersek yanlış olmaz.

:: Apple’ın sonraki ürünlerini artık sadece kendisi mi bilecek?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Kendi Yongalarını Üretir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Kendi Yongalarını Üretir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Kendi Yongalarını Üretir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "