Okunma

Apple liderler sayfası animoji ile renklendi!


17 Temmuz 2018 Salı 21:00

Apple liderler sayfası animoji ile çok eğlenceli bir hal aldı. Apple yöneticilerinin görsellerini ve biyografilerini bünyesinde bulunduran sayfaya, yöneticilerin özel animojieri eklendi. Dünya emoji günü nedeniyle, iOS 12 birlikte iPhone kameralarına eklenen Memoji özelliği Apple liderleri için kullanıldı!

Apple liderler sayfası animoji ile donatıldı! 

Apple liderler sayfası animoji esintileri ile renklendi. Markanın CEO’su olan Tim Cook’un da animoji karakteri yer alıyor. Ayrıca tüm üst düzey yöneticiler de bu sayfada animoji görüntüleri ile yer alıyor. Dünya emoji günü Apple bünyesinde çok güzel yeniliklerle kutlanıyor!

Eski hali yukarıdaki gibi olan, Apple liderler sayfası için yapılan bu çalışma sosyal medyada çok ilgi çekti. Apple liderler sayfası memoji ile çok eğlenceli bir hal aldı. Apple yöneticilerinin animojilerini görmek ve daha yakından incelemek için buradan sayfaya ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple liderler sayfası animoji ile renklendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple liderler sayfası animoji ile renklendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple liderler sayfası animoji ile renklendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "