Okunma

Apple’dan Kritik Güncelleme


27 Eylül 2008 Cumartesi 08:14
Apple’dan Kritik Güncelleme

Apple, Mac OS X Leopard için yeni bir yama yayınladı. Bu yamada işletim sistemi içindeki Java sanal makinesindeki kritik olarak belirtilmiş hatalar giderilmiş ve yeni özellikler eklenmiş durumda. Yeni yamayla Mac OSX 10.5.4 ve sonrası sürüme sahip işletim sistemlerinin Java SE 6, J2SE 5.0 ve J2SE 1.4.2 ile uyumluluğu artırılmış durumda. Bu güncellemeyle birlikte dışarıdan gelen saldırıların bazı hatalar sebebiyle yerel dosyalara erişmesi engellenmiş ve güvenli bağlantılardaki 128 bitlik şifreleme sınırı yükseltilmiş durumda.

          :: Yeni yamaları yüklediniz mi?

Bilgi için: Apple
Yazan: Berkin Bozdoğan
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan Kritik Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan Kritik Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan Kritik Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "