Apple Store’lar yeni Macbook Pro için hazır!


10 Ocak 2017 Salı 04:00
Apple Store’lar yeni Macbook Pro için hazır!

Apple’ın Ekim ayında duyurusunu gerçekleştirdiği yeni Macbook Pro, bir önceki modele göre donanımsal ve tasarımsal anlamda yapılan iyileştirmeler ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Son günlerde internet ortamında Apple’ın 2016 model Macbook Pro modellerinin onarımını gerçekleştirmek konusunda sıkıntı yaşadığına dair bazı söylentiler ortaya çıktı.

Yeni Macbook Pro, tüm mağazalarda tamir edilebiliyor!

Söylentilerin çıkış noktası olan Macotakara’ya göre, 2016 model MacBook Pro’nun arıza teşhisini ve onarımını sağlamak için ihtiyaç duyulan birçok yardımcı programın yanı sıra gerekli olan ekipmanlar, Apple Store’da ve diğer yetkili servislerde bulunmuyor.

17-01/10/img_3685-100656418-primaryidge.jpg

Apple Insider’ın perakende kaynakları ise yeni Macbook Pro’da sorun yaşayarak teknik servise başvuran kullanıcıların cihazlarının maksimum 10 gün içerisinde tamir edildiğini veya değişim yapılarak arızaların analiz edilmesi için bilgisayarın Apple mühendislerine gönderildiğini belirtiyor.

Ek olarak, bazı çalışanlarda perakende kaynaklarını doğrulayarak tüm Apple Store mağazalarının, 2016 model yeni Macbook Pro’nun onarımı sağlayabilecek kapasitede ekipmana ve uzman teknik servis çalışanına sahip olduğunu belirtiyor.

:: Apple’ın yeni Macbook Pro modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?


  • yazarMehmet Ali Ertunç

    2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
    Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yorum yazın

    Geri bildirim