Okunma

Apple Oyuncuları Şok Edebilir


06 Mayıs 2009 Çarşamba 05:31
Apple Oyuncuları Şok Edebilir

Finans kulislerinde dönen son dedikodular doğru çıkarsa, Apple yakın bir zamanda oyun dünyasının dev ismi Electronic Arts’ı satın alma girişiminde bulunabilir. Market Analysis yetkilisi Guy Adami, Apple’ın oyun yayıncısı EA’i muhtemel satın alma hedefleri arasına kattığı yolunda konuşmalar olduğunu açıkladı.

Hem EA, hem de Apple tarafı konuyla ilgili açıklama yapmazken, EA’in daha önceki stratejileri düşünüldüğünde firmanın genişlemeye açık olduğu ve Apple’ın da oyun sektöründen pay kapmak istediği biliniyor. Bakalım önümüzdeki günlerde söylentiler resmiyet kazanacak mı.

:: Oyunların yeni babası Apple mı olacak?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Apple Oyuncuları Şok Edebilir”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hımm apple o kadar parayı nerden bulacak acep
    ?

" Apple Oyuncuları Şok Edebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Oyuncuları Şok Edebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Oyuncuları Şok Edebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "