Okunma

Safari’ye Bir Güncelleme Daha


25 Kasım 2008 Salı 12:54
Safari’ye Bir Güncelleme Daha

Apple, web tarayıcısı Safari için bir güncelleme daha yayınladı. Safari 3.2.1 sürümünün uyumluluk konusunda bazı geliştirmeler içerdiğini ve tüm Safari kullanıcılarına tavsiye edildiğini belirten Apple, bu hafta iPhone, iPod Touch, iTunes, Apple TV ve QuickTime derken güncelleme konusunda hayli sıkı çalıştı. Yeni Safari 3.2.1 sürümüne tarayıcınızın kendi menüsünden güncelleme yapabileceğiniz gibi, Safari ile ilk kez tanışıyorsanız Apple‘ın ilgili sayfasından da tarayıcıyı indirebilirsiniz.

:: Safari tarayıcısını kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Apple
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Safari’ye Bir Güncelleme Daha”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Safari de itunes da oldukça başarılı bulduğum programlar, gereksiz ayrıntılar içermiyorlar ve işlerini çok güzel yapıyorlar ama biçimsel olarak windowsa hiç uyum sağlamıyor olmaları canımı sıkıyor.
    Yani bi vista kullanıcısı olarak itunes ve safari pencerelerinin de diğer windows pencereleri efektleri ile açılıp kapanmalarını ve çerçevelerinin (vistanın genel görünümünü bozmayacak şekilde) yarı saydam olmasını isterdim. Ayrıca küçük önizleme pencereleri de çoğu zaman işe yaramıyor, görev çubuğundaki açık uygulama duğmelerinin üzerine geldiğinizde küçük önizleme pencereleri görünürken safari ve itunes un içi genellikle boş görünüyor.

" Safari’ye Bir Güncelleme Daha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Safari’ye Bir Güncelleme Daha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Safari’ye Bir Güncelleme Daha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "