Okunma

Apple Store Güneş Enerjisiyle Çalışacak!


17 Kasım 2015 Salı 06:30
Apple Store Güneş Enerjisiyle Çalışacak!

Apple, akıllı telefon pazarının en hızlı büyüdüğü Güneydoğu Asya’daki ilk mağazasını Singapur’da açmaya hazırlanıyor. Apple’ın Online ve Perakende Mağazalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Angela Ahrendts bir Apple Store’un açılacağını doğruladı. Bunun yanında  Singapur iletişim merkezinde 900’den fazla çalışanlarının olduğunu ve Singapur’daki ilk Apple Store‘u açacak ekibin işe başlamak için oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi.

15-11/16/apple-store-gunes-enerjisiyle-calisacak-1447696099.jpg

Buna ek olarak Reuters’ın raporuna göre Singapur’da şirketin tüm operasyonları, en son ABD, Avrupa ve Çin’de girişimleri yansıtan bir hareket olan yenilenebilir enerji ile güçlendirilecek ve güneş enerjisi ile çalışacak. Güneydoğu Asya genelinde akıllı telefonların satışı, Nisan ve Haziran ayları arasında 24 milyon gibi bir seviyeye ulaşarak yüzde 66 oranında büyüdü. Bu istatistiği göz ardı etmeyen Apple, Singapur’da ilk mağazasını açma kararını almış durumda.

:: Apple’ın yenilenebilir enerji politikasını nasıl buluyorsunuz?
yazarMerter Kısık

Programlama ve Apple ürünleri ile yakından ilgili. Fotoğrafçılık ile uğraşan. Model uçak meraklısı Merter, haber ve özel içerikleriyle ShiftDelete.Net takipçilerine yeni içerikler sunmak için sabırsızlanıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple Store Güneş Enerjisiyle Çalışacak!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yerinde ve güzel bir karar olmuş…

" Apple Store Güneş Enerjisiyle Çalışacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Store Güneş Enerjisiyle Çalışacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Store Güneş Enerjisiyle Çalışacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "