Okunma

Apple Store Milyarlarla Oynuyor!


15 Temmuz 2009 Çarşamba 09:15
Apple Store Milyarlarla Oynuyor!

Apple‘ın hayatımıza soktuğu iTunes ve Apple Store, müzik dünyasının legal mp3 mağazası ünvanını başarıyla taşıyor. Apple Store’dan çok cüzzi bir miktar karşılığı indirilen ve yasadışı olmayan mp3’lerin sayısı milyarlarla ölçülmeye başlandı bile. Apple, Apple Store’un bu başarısından gurur duyduklarını açıkladı.

Apple Store, Nisan ayında 1 Milyar şarkı indirme sayısına ulaşmıştı.Nisandan bu yana 3 ay geçti ve şimdiden bu sayı 1.5 Milyar’a ulaştı. 1.5 Milyar adet yasal mp3 indirilmesini sağlayan Apple, “biraz olsun yasadışı mp3 paylaşımının önüne geçebildiysek ne mutlu bize” dedi.

:: Daha önce Apple Store’dan şarkı indirdiniz mi?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Store Milyarlarla Oynuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Store Milyarlarla Oynuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Store Milyarlarla Oynuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "