Okunma

Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı! (Video)


09 Aralık 2018 Pazar 14:37
Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı! (Video)

Geçtiğimiz Kasım ayında Fransa‘da başlayan eylemler şiddetini artırarak devam ediyor. Ülkedeki akaryakıt zammını protesto eden sarı yeleklilerin söz konusu eylemleri sırasında bir Apple Store yağmaladıkları ortaya çıktı!

Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı!

17 Kasım’da akaryakıt zamlarına tepki olarak başlayan Sarı Yelekli eylemler Fransa‘nın haricinde Hollanda gibi Avrupa ülkelerinde de etkisini göstermeye devam ediyor.  Tüm bu eylemler şiddetini artırarak daha da ciddi bir konuma taşınırken, Fransa‘daki kaos ortamı bir türlü sakinleştirilemiyor.

Her ne kadar devlet yetkilileri akaryakıt zamları hakkında alınan kararların geri çekildiğini açıklasalar da sarı yelekli protestocular eylemlerine ara vermeden ülkenin dört bir yanında sürdürüyor.

Fransa’daki eylemlerin merkezi Paris olsa da bu kez söz konusu eylemler Bordeaux şehrine taşındı. Bordeaux‘ta bulunan birçok mağazaya zarar veren bazı eylemcilerin, ayrıca bir Apple Store‘u yağmaladığı da ortaya çıktı.

Bordeaux’ta yer alan Apple mağazasının camını kırarak içeri giren eylemciler, mağazadaki ürünlerin çoğunu yağmaladılar. Yağmacılar yüzünden bomboş kalan Apple Store, söz konusu eylemlerden etkilenen mağazalar arasına girmiş durumda.

Sarı yelekliler Apple Store

17 Kasım tarihinde başlayan ve dünde devam eden gösteriler sırasında 17′si polis 118 kişi yaralandı. Düzenlenen eylemler sırasında ise elde edilen bilgilere göre Fransız polisi 974 eylemciyi göz altına aldığı açıklandı.
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

24 yorum - “Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı! (Video)”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darısı bizede türkiye sırada sende varsın secinden
  sonra 😂😂😂😎😎😎😎😎

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darısı bizede türkiye sırada sende varsın secinden
  sonra 😂😂😂😎😎😎😎😎

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darısı bizede türkiye sırada sende varsın secinden
  sonra 😂😂😂😎😎😎😎😎

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darısı bizede türkiye sırada sende varsın secinden
  sonra 😂😂😂😎😎😎😎😎

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darısı bizede türkiye sırada sende varsın sevimden sonra 😂😂😂😎😎😎😎😎

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darısı bizede türkiye sırada sende varsın sevimden sonra 😂😂😂😎😎😎😎😎

 7. Anonim dedi ki:

  Zamlar bahane yağmalamak şahane!!!

 8. Anonim dedi ki:

  Avrupalıyı bir arada tutan şey yasa ve hukuktur, olmadığı veya zayıfladığı zaman ilk fırsatta birbirlerini boğazlarlar.

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adamların medeniyetine laf ediyorsunuzda adamlar çağdışılığa engel olmak için eylem yapıyorlar bizim halkımız gibi susup oturmuyorlar

  1. Anonim dedi ki:

   aynen videodan müthiş belli oluyor adamların müthiş medeniyeti ve çağdışılığa karşı savaşları 😀 , ne içiyorsan bize de aynından birer dal yollarsan seviniriz.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

   adamsan millete laf edeceğine kendi sokagındaki arabaları yakmaya başla 😂😎😀😀

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İyi oldu onlara medeniyet dersi verenler şimdi ağlıyorlar. Bu dünyada bize kimse medeniyet dersi veremez bizden iyisi de olamaz. Atatürk gibi bir lider doğmuş bu topraklarda

 11. triyaki43-01 dedi ki:

  İşte medeniyetin beşiği denilen avrupa…

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  işte bu kadar da kafaları basmıyor.

 13. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ne kadar cahil var arkadaş. Apple storeda sadece iphone satıldığını sananlar cok komiksiniz:) Ayrica eylemcilerin amaci ses getirmek. Milyonlarca eylemciden 3 kisi apple soydu kimse batmadi ya da zengin olmadi

 14. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Arkasında çin’ in olduğunu düşünüyorum 😂

 15. Ultrayer6 dedi ki:

  Acaba o aletleri cidden kullanabileceklerini düşünüyorlar mı? İnternete bağlandıkları gibi ellerindeki aygıtlar kullanım dışı kalacak, o mağazadaki tüm telefon, tablet ve bilgisayarlar Apple tarafından çoktan takip işlemine alınmış ve uzaktan kilitlenmiş durumda. Bir kez internete bağlanmalarına bakar.

  1. Anonim dedi ki:

   Bakmaz. Birkaç ay bekler. O sürümün jailbreak i çıktımı direkt onu yükler 6-7 yıl tertemiz kullanır. Not: hırsızları savunmuyorum, teknik olarak durum bu.

 16. I8 dedi ki:

  Ayy hahahaha bunlar apple i keriz zanneti herhalde orda calinan herseyin id si oldugu icin kokten kapatip acilamaz hale getirebilyorlar bunlar ne keriz ya 😂😂😂😂

 17. Pessimist dedi ki:

  Hırsızlar…

 18. Anonim dedi ki:

  Endişeliyiz

 19. Anonim dedi ki:

  iyi etmişler

 20. Anonim dedi ki:

  Hep apple mı yağmalayacak

  1. Ultrayer6 dedi ki:

   Cidden bir hırsızlık ve yağmaya karşı takındığınız tavır bu mu? Hem de insanlara ürününü zorla satmaya çalışmayan bir firmaya karşı. Hiç yakıştıramadım. Ticari bir firma ve piyasada tekel olmayan bir firmaya, yağmayı denk görüyorsunuz. Biz de geleceğimizde umut aramaya devam edelim boşu boşuna…

" Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı! (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı! (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Store, sarı yelekliler tarafından yağmalandı! (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "