Okunma

Apple tasarımı Logitech kablosuz şarj cihazı!


07 Ağustos 2018 Salı 17:00
Apple tasarımı Logitech kablosuz şarj cihazı!

Apple AirPower kablosuz şarj istasyonu bir türlü piyasaya çıkamamışken Apple, Logitech ile birlikte POWERED adını verdiği yeni kablosuz şarj ürünlerini duyurmuş durumda. İşte, yeni Logitech kablosuz şarj cihazı POWERED hakkında detaylar.

Yeni Logitech kablosuz şarj ürünleri: POWERED

Apple ile Logitech iş birliğinin meyvesi olan POWERED kablosuz şarj ile iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X için destek sunuluyor. 7.5 W güç destekli yeni şarj cihazı ile iPhone akıllı telefonunuzu hiç olmadığı kadar hızlı bir biçimde şarj etme olanağına kavuşuyorsunuz. Ayrıca, Qi destekli cihazların da 5W ile şarj edilmesine izin veriliyor.

POWERED, cihazınızı hem dikey hem de yatay modda şarj edebilirken şık Apple beşiği ile tasarım anlamında da dikkat çekiyor. Bu anlamda video izlerken cihazınız aynı anda şarj olabiliyor ya da dikey mod ile Face ID kullanırken de sorun yaşamıyorsunuz. Ek olarak, cihazın şarj cihazının arkasındaki ışık ile cihazınızın şarj olup olmadığını da takip edebiliyorsunuz.

Logitech kablosuz şarj

Şimdiye kadarki detaylar oldukça kullanışlı olsa da POWERED şarj cihazı patentli şarj kablosuna güveniyor ve bu kablonun cihazdan sökülmesi mümkün değil. Kısacası, bu kablo bir bakıma kullanım esnekliğinin önüne geçiyor.

Bu ay içerisinde satışa sunulacak olan Logitech POWERED kablosuz şarj cihazı 70 dolar fiyat etiketine sahip. Öte yandan, çoklu cihaz şarjı destekli AirPower çıkış tarihi olarak ise yeni iPhone modellerinin de tanıtılacağı Eylül ayı bekleniyor.
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple tasarımı Logitech kablosuz şarj cihazı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple tasarımı Logitech kablosuz şarj cihazı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple tasarımı Logitech kablosuz şarj cihazı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "