Apple TV+ dizisi Mythic Quest, ikinci sezon ile dönüyor


21 Şubat 2021 Pazar 03:10
ABONE OL
Apple TV+ dizisi Mythic Quest, ikinci sezon ile dönüyor

Netflix’e rakip olarak piyasaya süren Apple TV+, hız kesmeden yapımlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Ünlü yönetmenler, oyuncular ve yapımcılarla anlaşan şirket, platformun popülaritesini arttırmak için elinden geleni yapıyor. Platform, geçtiğimiz Kasım ayında birinci yılını doldurdu. Şimdi ise yeni sezon yapımlarıyla dönüyor. Bunlardan biri olan Mythic Quest, ikinci sezon ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Mythic Quest, bir oyun geliştirme stüdyosunun, Raven’s Banquet isimli bir oyun üzerinde çalışırken yaşadığı süreci esprili dille anlatan bir komedi dizisi. Ubisoft’un danışmanlığından faydalanan dizi, oyun geliştirmenin zorluklarını ve karşılaşan problemlerin nasıl çözüldüğünü anlatıyor. Oyun geliştirme sürecini merak eden oyuncular, diziye özel bir ilgi gösteriyor.

Mythic Quest, ikinci sezon ne zaman?

Oldukça beğenilen ilk sezonun ardından, dizinin yeni sezonu heyecanla beklenir oldu. Mythic Quest, yeni sezon 7 Mart 2021 tarihinde platformda yerini alacak. Dizinin yeni sezonu, Raven’s Banquet sezonunun ardından, yeni bir oyuna başlamak isteyen Ian ve Poppy’nin, hikayesini anlatacak. Karantina döneminde çekilen dizi, Covid-19 sürecini diziye nasıl ekleyecek? merak konusu. Ubisoft’un YouTube kanalında dizi ile ilgili kısa bir Trailer paylaşıldı.

https://shiftdelete.net/?p=461667&preview=true

İlk olarak 7 Şubat 2020 tarihinde karşımıza çıkan dizi, baş geliştirici Ian ve yazılım Poppy arasında yaşanan çekişmeleri işledi. İzleyicilere oldukça eğlenceli bir sezon geçiren ikili, neredeyse tüm sezon boyunca fikir ayrılıkları yaşadı. Ancak son bölüm, ikilinin bu sorunları aşması ve eşit pozisyonlarda çalışmasıyla sonuçlanmıştı.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Apple TV+ dizisi Mythic Quest, ikinci sezon ile dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple TV+ dizisi Mythic Quest, ikinci sezon ile dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple TV+ dizisi Mythic Quest, ikinci sezon ile dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği