Okunma

Apple TV İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı


16 Aralık 2011 Cuma 13:00
Apple TV İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Apple‘ın televizyonlara yaptığı ilk atılım olan Apple TV‘nin ikinci jenerasyonu için yeni bir güncelleme yayınlandı. Apple TV, ilk olarak gri tasarımda ve sabit diske sahip haliyle piyasaya çıkmıştı. Daha sonra Apple, Apple TV‘yi avuç boyutuna getirip siyah tasarım uygulayarak ikinci jenerasyon adıyla satmaya başlamıştı.

Ülkemizde ilk jenerasyonu az sayıda getirilip satılan Apple TV, halen bölge olarak ülkemizi desteklemiyor. Tabii Türkiye‘den alanlar ya da yurt dışından alanlar film kiralama, YouTube, fragman izleme ve benzeri hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Apple TV‘nin sürümünü 4.4.4‘e yükselten güncelleme önemli bir yenilik getirmiyor. Apple‘ın sitesinde video izlerken çıkan hata mesajının giderildiği ve Apple TV’nin performansının arttırılarak daha stabil hale getirildiği belirtiliyor.

:: Apple TV kullanıyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Apple TV İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz!

" Apple TV İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple TV İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple TV İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "