Okunma

Apple TV, Rekora Gitti!


19 Ekim 2010 Salı 07:45
Apple TV, Rekora Gitti!

Çeyrek yıllık maddi dönem ile ilgili bilgi veren Apple’ın sivri dilli Başkanı Steve Jobs, firmanın darphanesine yeni bir bölümün eklendiğini müjdeledi: Açıklamaya göre, Apple TV, yalnızca 18 günde, 250.000’lik satış sınırını aşıp 300.000 adet eşiğinde dolaşmaya başladı.

Finans analistleri, 18 günde elde edilen 250.000 adetin çok ciddi bir ticari manevra olduğu görüşünde. Zira, son birkaç yıllık dönemde Apple TV’nin ulaştığı rakamlara pek az cihaz ulaşabildi. Bu tür bir başarıyı elde edenlerin başında da 18 günde 300.000 sınırını aşan Apple iPad bulunuyor. Apple TV, 720p’lik H.264, MPEG4, Motion JPEG gibi video formatlarını desteklerken, HDMi görüntü çıkışı, ethernet ve WiFi bağlantısı gibi donanımları da bünyesinde bulunduruyor.

Apple TV – 1

Apple TV – 2

Apple TV – 3

Apple TV – 4

Apple TV – 5

Apple TV – 6


Apple TV – 7


:: Apple TV hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple TV, Rekora Gitti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple TV, Rekora Gitti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple TV, Rekora Gitti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "