Okunma

Apple’dan uygulama önerileri!


23 Ocak 2020 Perşembe 17:23
Apple’dan uygulama önerileri!

Her yeni yıl beraberinde yeni kararları da getiriyor. Apple de bunun için kullanıcılara bir dizi uygulama önerisinde bulundu. Daha sağlıklı olmak ya da yeni bir dil öğrenmek isteyenler için farklı uygulama önerileri ile kullanıcılar yeni yıl planlarını kolaylaştıracak. Apple’ın App Store uygulamaları içinden yaptığı öneriler neler? İşte Apple uygulama önerileri…

Apple uygulama önerileri ile yeni yıl hedeflerini kolaylaşacak

Herkesin yeni yıl için farklı hedefleri var. Apple’dan bundan hareketle farklı planlar için farklı uygulama önerileri ile karşımıza çıktı. İşte Apple’ın önerdiği App Store uygulamaları.

Seyahat edecekler için

Yeni yıl hedeflerine seyahat etmeyi koyanlar için birçok farklı uygulama bulunuyor. Bunlardan 4 tanesi Apple uygulama önerileri listesinde karşımıza çıktı. Bunlardan biri Yolcu isimli uygulama. Yolcu, seyahat planlamasını tek bir platformda yapabilmeyi sağlıyor. trivago ise otel alternatiflerini karşılaştırmayı kolaylaştıyor.

Seyahatinizde size Piri- Sesli Seyahat Rehberi arkadaş olabilir; ya da Türkiye içindeki kamp yerlerini keşfetmek isterseniz Kampp  uygulamasını kullanabilir ve kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan uygulama önerileri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan uygulama önerileri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan uygulama önerileri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "