Apple, yazılımla ilgili hatasını kabul etti!


23 Mart 2020 Pazartesi 16:00
Apple, yazılımla ilgili hatasını kabul etti!

Apple, iPhone‘daki Kişisel Erişim Noktası özelliğiyle ilgili bir hatayı kabul etti. Konuyla ilgili olarak yakında bir düzeltme yapılabilir. Kişisel Erişim Noktası, kullanıcıların iPhone’larını, Wi-Fi erişim noktasına dönüştürmelerine ve diğer cihazları internete bağlamak için kullanmalarına olanak tanıyor. Kısacası, bu sistemle kişiler internet paylaşımı sağlayabiliyor. Corona virüsü salgını yaşadığımız şu günlerde birçok insanın evden çalışmasıyla bu özellik daha önemli bir hale geldi. Peki, iOS Kişisel Erişim Noktası hatası neye sebep oluyor?

iPhone, Kişisel Erişim Noktası

iOS Kişisel Erişim Noktası hatası neye sebep oluyor?

Apple, Kişisel Erişim Noktası özelliğiyle ilgili bağlantı sorunlarının, iOS 13 ve iPadOS 13′te olduğunu kabul etti. iPhone ve iPad kullanıcıları bu özellikte bir takım sorunlar olduğunu belirtiyordu. Kişisel Erişim Noktası hatalarından etkilenen iPad ve iPhone kullanıcıları, sık sık bağlantının kesildiğini ya da hiç bağlanamadığını söylüyordu. iOS 13.1.2 sürümünden beri Apple’a bu durum kullanıcılar tarafından raporlansa da söz konusu problemin ne zamandan beri devam ettiği belirsiz. MacRumors’a göre Apple, geçici bir çözüm olarak cihazı kapatıp açmayı öneriyor.

iPhone, Personal Hotspot sorunu

Apple’ın şu an bir düzeltme üzerinde çalıştığı bildirilse de konunun iOS Kişisel Erişim Noktası hatası ile ilgili olup olmadığı henüz belli değil. Ancak şirketin, kişisel erişim sorunlarıyla ilgili destek ekiplerini uyardığı söyleniyor. Apple ayrıca, kullanıcıların yazılımlarını güncel tutmasını ve bunun bir donanım sorunu olmadığını söyledi. Ancak şimdilik yeni güncellemeler ile sorunun giderilip giderilmeyeceği belirtilmiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Apple, yazılımla ilgili hatasını kabul etti!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Aslında daha önce de benzer bir sıkıntı vardı. HotSpot’u açtıktan sonra çalışmaya başlamıyordu. Şifre kısmına girip tamam dedikten sonra sinyal vermeye başlıyordu. O zamandan beri alışkanlık olmuş. Hep sorunlu gibi geliyor 😀

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Hücresel veri konusunda da sıkıntılısın Apple. iPhone 8 cihazımda zaman zaman internet açık olmasına rağmen bağlantı kurulamıyor ve cihazı yeniden başlatınca sorun ortadan kalkıyor. Bu hatayla her gün en az bir defa karşılaşıyorum maalesef.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple kabul etsede Apple cılar kabul etmez emin olabilirsiniz.

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Uzun zamandır belirtilen problemi yaşıyorum. Bazen kişisel erişim noktasını açmama rağmen başka aygıtlar cihazımı bulmuyor. Anca özelliği kapatıp açtığımda düzeliyordu. Umarım en kısa sürede çıkacak yazılım güncellemesiyle sorun çözülür.

" Apple, yazılımla ilgili hatasını kabul etti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, yazılımla ilgili hatasını kabul etti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, yazılımla ilgili hatasını kabul etti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 2. 2 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 3. 3 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 4. 4 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 5. 5 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 6. 6 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 7. 7 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 8. 8 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 9. 9 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 10. 10 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti