Apple, yeni ürünlerini yarın satışa sunabilir!


20.03.2017 21:00:00
Apple, yeni ürünlerini yarın satışa sunabilir!

Apple kullanıcılarının karşısına yeni ürünleri ile çıkmaya devam ediyor. Apple yetkililerinin yapmış olduğu duyuruya göre, Apple’ın çevrimiçi mağazası yarın Türkiye saati ile 19 ve 21 saatleri arasında çevrimdışı olacak. Peki bu ne anlama geliyor?

Apple, yeni ürünlerini yarın satışa sunabilir!

Gelen söylentiye göre, Apple yarın yeni ürünlerini satışa sunmaya hazırlanıyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda ismini vermeyen araştırma şirketi tarafından yapılan duyuruya göre, Apple yeni ürünleri bu ay içerisinde duyuracağını belirtmişti.

Araştırma şirketi hangi ürünlerin tanıtılacağını belirtmese de Apple’ın, yeni iPad Pro modellerini büyük ihtimalle satışa sunması bekleniyor.

17-03/20/apple-yeni-urunleri-satisa-sunacak-shiftdelete-1490042963.png

Hatırlayacağınız üzere Apple, büyük ürün duyuruları öncesinde çevrimiçi mağazasını genellikle bakım nedeniyle çevrimdışı durumuna getiriyor. Bu yıl yine aynı şekilde bir duyuru yapması beklenen Apple, Türkiye saatiyle 19-21 arasında mağazasını çevrimdışı konuma getirecek.

Gelen raporlara göre , çerçevesiz yepyeni bir 10.5 inçlik iPad Pro ile birlikte yenilenen 12.9 inç iPad Pro’nun ve 9.7 inç iPad Pro modelini kullanıcıların huzuruna sunması bekleniyor.

Bir diğer iddiaya göreyse yetkililer, iPad Pro modelleri haricinde 128 GB‘lık depolama alanına sahip yeni bir iPhone SE modeli, iPhone 7 ve 7 Plus için kırmızı renk seçeneği ile birlikte, yeni Apple Watch kayışlarını da satışa sunması da tahmin ediliyor.

:: Sizce Apple yeni ürünlerini satışa sunacak mı?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Apple, yeni ürünlerini yarın satışa sunabilir!” üzerine 6 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Site bakima girmis ne senaryo yaziyosunuz 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Var tabi birader

  3. SDN Okuru dedi ki:

   @"ipad alan kaldı mı?" evet kaldı, 2012 yılında ipad 3 almıştım, eylülde güncelleme desteğini kesti bu yüzden ipad air 2 aldım, yenisini alacağımı hiç sanmıyorum ama 10 yıl sonra bakarız

  4. SDN Okuru dedi ki:

   iOS 10.3 o zaman büyük ihtimal bugün saat 19 – 21 arası yayınlanmış olucak hadi bakalım inş. adam akıllı güncelleme yapmışlardır

  5. SDN Okuru dedi ki:

   İpad alan kaldımı ya?

  Yorum yazın

  Geri bildirim