Okunma

Apple Yükseliyor, Diğerleri Düşüyor!


27 Kasım 2010 Cumartesi 10:00
Apple Yükseliyor, Diğerleri Düşüyor!

Apple’ın asabi patronu Steve Jobs, eleştirilecek çıkışlarına ve tuhaf söylemlerine rağmen, neye dokunsa altın yapmayı başarıyor. Bunun son örneği notebook-netbook pazarında gerçekleşti. ChangeWave’in yaptığı araştırmaya göre, Apple MacBook Air’ı tercih edenlerin sayısı yüzde 11 arttı.

 

 

ChangeWave’e bakılırsa Dell’i tercih edenlerin sayısı yüzde 19, Hewlett Packard’ı seçenlerin sayısı ise yüzde 22 azaldı. Bir sektör daha Apple’ın işgaliyle karşılaşmak üzere ve işler yine büyük elmanın istediği gibi yürüyor.

:: Notebook seçiminiz hangi markadan yana?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Yükseliyor, Diğerleri Düşüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Yükseliyor, Diğerleri Düşüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Yükseliyor, Diğerleri Düşüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "