Okunma

Steve Jobs’ın Koltuğu Levinson’a


17 Kasım 2011 Perşembe 13:40
Steve Jobs’ın Koltuğu Levinson’a

31 Mart 1950 doğumlu olan Arthur D. Levinson, 2000 yılından beri Apple Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyordu. Apple Yönetim Kurulu’nda en uzun süredir görev yapan 3. kişi olan Levinson, Genentech firmasının 1991-2011 yılları arasında başkanlığını ve 1995-2009 yılları arasında da CEO’luğunu yapmıştı.

Arthur D. Levinson, gerçekten etkileyici bir kariyere sahip: Apple, NGM Biopharmaceuticals, Amyris Biotechnologies ve Broad Institute başkanı olan Levinson, halen Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi Danışmanlar Kurulu’nda çalışıyor.

Ayrıca California Institute for Quantitative Biosciences (QB3) için Endüstriyel Danışma Kurulu’nda, Princeton Üniversitesi Moleküler Biyoloji Bölümü Danışma Kurulu’nda ve Lewis-Sigler Institute for Integrative Genomics için Danışma Konseyi’nde de görev yapıyor.

2004-2009 yılları arasında Google‘ın yönetim kurulunda da görev almış olan Levinson, Apple başkanlığını hakeden isimlerin başındaydı.

Apple firması ve hayranları Steve Jobs‘ı her zaman özleyecek de olsa, Jobs’ın koltuğunda artık, firmaya onun kadar yararlı olabilecek bir isim oturuyor.

:: Sizce Levinson, Jobs Kadar Başarılı Olabilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Steve Jobs’ın Koltuğu Levinson’a”

  1. Jacoub dedi ki:

    gözlük tamam şimdi ona bir pis sakal yap birde saç stilini değiştirdin mi mi al sana ***** />

    steve jobs ruhu diye buna derim.

  2. |SeYYaH| dedi ki:

    yahu iyi de Tim Cook adında birini getirmemişler miydi Jobs’un yerine?
    o geçici miydi yoksa?

" Steve Jobs’ın Koltuğu Levinson’a konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steve Jobs’ın Koltuğu Levinson’a ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steve Jobs’ın Koltuğu Levinson’a ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "