Okunma

Apple’dan 10 Milyarıncı Müşteriye Ödül


24 Şubat 2010 Çarşamba 09:00
Apple’dan 10 Milyarıncı Müşteriye Ödül

Apple’ın mobil platformları için şarkı ve klip hizmeti veren iTunes’da şu sıralar heyecanlı bir bekleyiş hakim. Sayfasına sayaç ekleyen Apple, iTunes’daki 10 milyarıncı şarkıyı indirene ödül vereceğini açıkladı.

Cezbedici Hediye(!)

Öyle ki Apple, bu astronomik rakama denk gelecek talihli kullanıcıya, 10.000 dolar değerinde iTunes hediye kartı verecek. www.apple.com/itunes/10-billion-song-countdown adresindeki sayaca göz atıldığında, 10 milyara çok az kaldığı görülüyor. Ancak hediyenin pek etkileyici olmadığı da bir gerçek. Kullanıcılar iTunes’dan neden 10.000 dolar değerinde alışveriş yapmak istesin ki?

:: Böyle bir hediye için 10 milyarıncı müşteri olmaya çalışır mıydınız?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan 10 Milyarıncı Müşteriye Ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan 10 Milyarıncı Müşteriye Ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan 10 Milyarıncı Müşteriye Ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "