Okunma

Apple’dan Hediye Kazanma Fırsatı


12 Şubat 2010 Cuma 12:53
Apple’dan Hediye Kazanma Fırsatı

Apple’ın sahip olduğu ve online müzik satışlarında ezici bir üstünlüğü bulunan servisi iTunes, çok yakın zamanda sahip olduğu müzik dosyalarının toplamda 10 milyar kez indirilme haberini kutlayacak. Ancak bu özel haber için Apple‘ın kullanıcılarına bir sürprizi var. 10 milyarıncı indirme işlemini yapan iTunes kullanıcısı Apple tarafından tam 10 bin dolarlık bir hediye kartı kazanacak. Ancak bu ödüle sahip olacak kullanıcı sadece iTunes üzerindeki işlemlerde parasını kullanabilecek. Yarışma ve indirme sayacı hakkında bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

:: Apple tarafından verilecek olan bu ödül sizce yeterli mi?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan Hediye Kazanma Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan Hediye Kazanma Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan Hediye Kazanma Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "