Okunma

Apple’ın iPhone pazarlığı


11 Şubat 2009 Çarşamba 16:22
Apple’ın iPhone pazarlığı

Bir yıldan fazladır görüştükleri belirlenen Apple ve China Mobile firmalarının anlaşabileceği düşünülmüyor. Neden derseniz firmanın en büyük isimleri Steve Jobs ve Tim Cook’unda ortak oldukları pazarlık sürecinde iki firmada teklifleri kabul etmemiş.  Geçtiğimiz bir yıl içindeki görüşmeler üç kere tıkanma noktasına gelmiş.

Anlaşma yolunda Apple’ın cihaz üzerinden pay vermek istediği ama China Mobile’in iPhone gelirinin aylık %30’unu istediği söyleniyor. Bu gelişmelerin ardından China Mobile tarafından yapılan açıklama ise oldukça ilgi çekici. Apple, operatörün satacağı iPhone başına 600 Dolar istemiş. Ne kadar doğrudur bilinmez?

:: Çin’liler iPhone’u ne yapsın?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’ın iPhone pazarlığı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’ın iPhone pazarlığı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’ın iPhone pazarlığı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "