Apple’ın Yeni Ürünleri Hangi İsmi Alacak?


09 Ağustos 2010 Pazartesi 15:30
Apple’ın Yeni Ürünleri Hangi İsmi Alacak?

Son dönemlerde teknoloji sektörünün en yüksek satış yapan şirketlerinden biri de Apple. iPhone ve iPad ürünleriyle tüm dünyanın gündemine oturan firma, başarısını sürdürmek için hamlelerini  bir adım önceden hesaplıyor.

Apple’ı yakından tanıyanlar firmanın, bir ürünü piyasaya sürdükten sonra onun gelişmiş versiyonlarını hazırladığını bilir. Firma, bu stratejileri yüzünden tüketiciler tarafından olumsuz eleştiriler almaya başlamıştı.

iPad ve iPhone’un bir sonraki adımları nasıl özelliklere sahip olacak?

İPad ve iPhone 4’ün başarılı satışları bile firmanın bu negatif eleştirilerden kurtulmasını sağlayamadı. Tüm bu olumsuz havaya göre, tüm dünya bir sonraki iPhone ve iPad ürününü dört gözle bekliyor.

Apple bu konuda çok sıkı davransa da teknoloji kulislerinde bu iki ürünün yeni versiyonları hakkında dedikodular dolaşmaya başladı. İşte iPhone 5 ve iPad Mini adını alacak olan bu iki yeni ürünle ilgili detaylar…

iPad Minileşecek

Geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde piyasaya sürülen iPad kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanmıştı. Ancak cihazın bazı teknik eksiklikleri ve boyutunun büyük olması kullanıcıların şikayetlerinin en büyük nedeni oldu.

 

 

Firma tüm bu sorunları çözecek bir cihaz üzerinde çalışıyor. iPad Mini adını alacak olan bu ürünün, normal iPad ve iPhone arasında bir büyüklüğe sahip olması bekleniyor. Firmaya yakın kaynakların açıklamasına göre ürün 2011 yılının ortalarına doğru piyasaya sürülecek.

iPhone serisi devam edecek mi?

iPhone 4 anten sorunu nedeniyle tüketicilerin ağır eleştirilerine maruz kalmıştı. Tüketiciler, memnun olmadıkları iPhone 4’ü ve Apple‘ı dava bile etti. 

 

Ancak ünlü teknoloji firması bu eleştirilere kullak asmıyor. Apple‘ın üzerinde çalıştığı bir diğer teknolojik cihaz ise iPhone 5 adını taşıyacak. Anten sorunu ortadan kaldırılan iPhone 4’ün tekrar piyasaya sürülmesinden sonra serinin beşinci nesil üyesi ise 2011 yılında tüketiciyle buluşacak.

:: Firmanın yeni nesil ürünlerini merakla bekliyor musunuz? Sizce Apple satışı başarısını bu ürünlerle de sürdürecek mi?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’ın Yeni Ürünleri Hangi İsmi Alacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’ın Yeni Ürünleri Hangi İsmi Alacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’ın Yeni Ürünleri Hangi İsmi Alacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
  10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?