Okunma

Aracınızın Tüm Detayları GPS Ekranında


16 Aralık 2010 Perşembe 15:25
Aracınızın Tüm Detayları GPS Ekranında

Otomobilinize dair birçok detaylı veriyi GPS ekranınızdan görmek ister misiniz? Eğer Garmin marka bir GPS cihazınız varsa ecoRoute HD adlı yeni bir cihaz ile bu bilgilere kavuşabilirsiniz. (Garmin ASUS Nuvifone A10 Video İnceleme)

 

Ürün GPS cihazına Bluetooth ile bağlanıyor

Bazı otomobil modellerinde yer alan OBD (On Board Diagnostic) bağlantısına takılan ecoRoute HD, Bluetooth üzerinden Garmin marka GPS cihazlarına bağlanıyor.

Detaylı Bilgiler

Bu işlemden sonra, GPS cihazında çıkan yeni bir menüden aracınızın performansına dair verileri, ortalama hızını, harcanan yakıt miktarı ve maliyetleri görebiliyorsunuz.

ecoRoute HD çok detaylı bilgiler verebiliyor

Bunun dışında, eğer aracınızın bir yerinde bir sorun çıkarsa, bu sorunun ne olduğu detaylı bir şekilde ekranda yer alıyor.

Henüz Avrupa’da piyasaya sürülmeyen Garmin ecoRoute HD adlı cihaz ABD’de 100 $‘lık fiyatla satılıyor.

:: Bu tip bir cihaza ihtiyacınız var mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aracınızın Tüm Detayları GPS Ekranında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aracınızın Tüm Detayları GPS Ekranında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aracınızın Tüm Detayları GPS Ekranında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "