Okunma

Arazi Aracı Batmobil’le Birleşti


23 Eylül 2010 Perşembe 09:00
Arazi Aracı Batmobil’le Birleşti

Günümüzde arazi araçları, dayanıklılığın ve vahşi doğa sevgisinin sembolü olma özelliğini giderek yitirdi. Bu araçlar artık, zenginliğin ve lüks yaşamın sembolü haline geldi.(Batman’in Motoru Satışa Sunuldu)

En az üst düzey otomobiller kadar konforlu ve teknolojik olan arazi araçları, tasarımlarını da bu yönde değiştirmeye başladı. Eskiden arazi araçlarının tasarımlarında dah agresif çizgiler bulunurken artık, üst gelir sınıfına hitap eden otomobiller gibi, oval ve güçlü kasalar kullanılıyor.

 

Eski Nesil Arazi Araçları Geri Dönüyor

Off-road tutkunları ise bu hızlı değişmiden hiç de memnun değil. Şehir dışında ve zorlu yol koşullarında araç kullanmak isteyenler yeni nesil arazi araçlarında bu çevikliği bulamıyor. Bundan şikayetçi olan Mohammad Reza Shojaee, Iman Maghsoudi ve Farzad Barkhordary adlı üç tasarımcı ise zorlu yol koşulları için özel bir araç konsepti hazırladı.

Batmobil ile benzerliğiyle dikkat çeken araç özel sipariş üzerine yollara çıkacak.

Konsept Arazi Aracı

 

Konsept Arazi Aracı

 

Konsept Arazi Aracı

 

Konsept Arazi Aracı

:: Bu aracın seri üretime geçmesini ister misiniz?

 


 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arazi Aracı Batmobil’le Birleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arazi Aracı Batmobil’le Birleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arazi Aracı Batmobil’le Birleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "