Her yeri görmenizi sağlayan Yale CCTV Kit inceleme!


24 Haziran 2019 Pazartesi 12:01
Her yeri görmenizi sağlayan Yale CCTV Kit inceleme!

Güvenlik çözümleri konusundaki incelemelerimiz devam ediyoruz. Bu sefer konuğumuz ise içeride ve dışarıda her mekan için farklı çözümler sunan Yale Smart Home CCTV Kit ve Smart Home WiFİ Outdoor Camera. Bakalım, normal güvenlik sistemlerinden farklı olarak akıllı telefon uygulaması bulunan sistemler bizlere neler sunuyor?

Eve ve işyerine heryerden eriştiren Smart Home  CCTV Kit

Özellikle bayramın gelmesi ile beraber evimizden uzaklaşıyoruz. Aynı şekilde yazlığımız veya kendi evimizden uzakta olmak arkamızda soru işareti bırakabiliyor. Ev ve iş yerleri için etkin güvenlik çözümleri ile karşımıza gelen Yale, kameraları uzaktan kontrol edebilme ve  akıllı telefonlarımızdan evimize anlık olarak erişebileceğimiz farklı kamera ve uygulama özellikleri ile karşımızda. Dilerseniz, sizi inceleme ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler.

Yale Smart Home CCTV Kit özellikleri 

Farklı kamera kitleri ile karşımıza çıkan Yale Smart Home CCTV Kit, kurulumu kolay bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kurulum için gereken her şeyi kutusunda bulabildiğimiz sistem, kullanıcıları bu konuda da yalnız bırakmıyor ve diğer sistemlere göre en zor adım olan kurulum aşaması kolayca atlatılıyor. Kurulumun ardından Akıllı telefonumuza kurduğumuz uygulaması sayesinde, 7/24 yapılan kayıtları anlık olarak her yerden izleyebiliyorsunuz. 1 TB  depolama alanına sahip sisteme uzaktan eriştiğiniz takdirde geçmiş tarihteki kayıtları da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Kamera, gündüz çekim konusundaki başarısını gece çekimlerinde de devam ettiriyor ve karanlık ortamlarda dahi 30 Metre gece görüşü sağlayabiliyor. Akıllı hareket algılama özelliği de bulunan kameralar, kameranın görüş açısında bulunan ve sizin belirlediğiniz bölgede herhangi bir hareketlilik olması durumunda sizi akıllı telefonunuza gönderdiği bildirim ile uyarıyor.

Smart Home WiFi Outdoor Camera özellikleri 

Smart Home Wifi Outdoor Camera, tek başına çalışıyor ve Wi-Fi bağlantısı sayesinde uzaktan erişilebiliyor. Kamera, içerisinde bulunan hafıza kartına kayıt yapabiliyor ve burada da akıllı telefonlarımıza kullanabileceğimiz Yale View uygulaması karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde, kameraya kayıt edilenleri anlık olarak izleyebilmenin yanında, geçmişteki görüntüleri de görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama, bu özelliklerin yanı sıra farklı ayarları da yapmanıza olanak sağlıyor. Akıllı hareket algılama bu kamerada da bulunuyor ve seçilen bölgedeki herhangi bir hareket oluşumunda size bildirim gönderebiliyor.
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Her yeri görmenizi sağlayan Yale CCTV Kit inceleme!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu anlatilan özellikleri daha uygun fiyata daha kaliteli markalar ile almak da mümkün insanların akillariyla oynamayinn lütfen

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Yale ne kadar

" Her yeri görmenizi sağlayan Yale CCTV Kit inceleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her yeri görmenizi sağlayan Yale CCTV Kit inceleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her yeri görmenizi sağlayan Yale CCTV Kit inceleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Galaxy Note20 serisine yakından baktık! Galaxy Note20 serisine yakından baktık!
 2. 2 Galaxy Buds Live kutu açılışı ve tüm olup bitenler! Galaxy Buds Live kutu açılışı ve tüm olup bitenler!
 3. 3 YouTube kanalımızda bu hafta neler yayınlanacak? YouTube kanalımızda bu hafta neler yayınlanacak?
 4. 4 Yerli elektrikli kepçe HICON 7W'yi kullandık! Yerli elektrikli kepçe HICON 7W'yi kullandık!
 5. 5 Duruşunuzu değiştiren cihaz: KOGDEM Straight Duruşunuzu değiştiren cihaz: KOGDEM Straight
 6. 6 Deniz kenarında çalışan yazılımcı! (Video) Deniz kenarında çalışan yazılımcı! (Video)
 7. 7 İstediği her şeyi tarayan Kodak Alaris E1035 İstediği her şeyi tarayan Kodak Alaris E1035
 8. 8 Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Note20 yenilikleri neler? Samsung Galaxy Note20 Ultra ve Note20 yenilikleri neler?
 9. 9 Apple'ın sihirli klavyesini kutusundan çıkarttık! Apple'ın sihirli klavyesini kutusundan çıkarttık!
 10. 10 A101'den Drone aldık, başımıza neler geldi? A101'den Drone aldık, başımıza neler geldi?